banner143

banner170

banner164

banner171

banner157

banner165

Komatsu mobil servis hizmetiyle sahada

İş ve maden makinaları üretiminde dünyanın lider markası Komatsu, müşterilerine kaliteli ve hızlı destek vermek amacıyla kurduğu 145 araçlık mobil servis hizmeti ile sahada da müşterilerinin yanında.

Ağır Sanayi 08.01.2021, 08:09 Serkan KIRAÇ
352
Komatsu mobil servis hizmetiyle sahada

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Komatsu, müşterilerine en yakın noktada destek olabilmek, servissürelerinikısaltarakmakinalarının iş kayıplarını ve aynı zamandaişletme maliyetlerini en aza indirmek amacıyla Komatsu Mobil Servis hizmetini devreye aldı. Türkiye genelinde 30 yetkili servise sahip Komatsu, sahada toplam 145 mobil servis aracı ile Komatsu marka makinalara sahada hizmet veriyor.

İş Makinası Satış Sonrası Hizmetler Ülke Müdürü İsmail Öner; ‘Temsa İş Makinaları olarak her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı olma anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda servis noktalarımızın,makinaların çalışma sahasına uzak kaldığı bölgelerde müşterilerimize kaliteli ve hızlı destek vermek amacıyla kurduğumuz mobil servis hizmetimiz ile Türkiye’nin her yerindeyiz. Satış sonrası hizmetlerimizi daha da ileri taşımak için çalışmaya devam ediyoruz. Bunun için gerekli tüm teknolojik alt yapıya ve uzman ekipleresahibiz.’ dedi.

Komatsu Mobil Servis Ekipleri, onları sahada desteklemek amacıyla kurulmuş olan Komatsu Müşteri Destek Merkezi ile entegre bir şekilde çalışıyor.Komatsu Müşteri Destek Merkezi Komcall Bakım Takip ve KOMTRAX Uydu Takip Sistemi verilerini kullanarak, servis zamanı gelen makineler için,müşteriler ile temasa geçiyor ve uygun mobil servisplanlamalarını gerçekleştiriyor. Temsa İş Makinaları merkezi takip hizmetisayesinde, iş makinalarının periyodik bakımlarınınoperatörlerin dikkatinden kaçma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Komatsu Mobil Servis ekipleri 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde servis programları yapabiliyor.

Müşteri Destek Merkezi’nin oluşturduğu iş planına göre, mobil servisler hazırlık yaparak randevulu bir şekilde iş makinasına yerinde müdahale ediyor.Tüm ihtiyaçlar, müşteri destek merkezinden planlanarak temin ediliyorve bu sayede makine sahiplerinin yedek parça stoğututmalarına gerek kalmıyor.Teknisyenler tabletleri vasıtasıyla, yedek parça katalog ve tamir bakım kitaplarına çalıştıkları her sahada çevrimiçi olarak ulaşabiliyor. Mobilekipler,Komatsu marka tüm iş makinaları modellerine hizmet verebiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@