Programlanabilen ısıtma ve kurutma istasyonu

Çukurova mühendislik, programlanabilen ısıtma eğrisi özelliği ile istenen uygunlukta kurutma ve ısıtma sıcaklık artış hızının elde edilebilmesini sağlıyor.

Ağır Sanayi 27.11.2019, 18:07 27.11.2019, 21:46 SERKAN KIRAÇ
100
Programlanabilen ısıtma ve kurutma istasyonu

1984 yılında cam, inşaat, tekstil, kimya, demir çelik ve orman ürünleri sanayilerine tasarım ve imalat için Makine Mühendisi Ali Can Çoğal tarafından kurulan Çukurova Mühendislik, günümüzde sanayi fırınları, mekanik taahhüt ve endüstriyel otomasyon ana faaliyet alanlarında çözüm ve hizmetler sunuyor. Projelendirme ve imalatı deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştiren marka, çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

SANAYİ FIRINLARI
Her tipte potanın ısıtılması ve kurutulması amacıyla tasarlanan pota ısıtma ve kurutma istasyonları, dayanıklı ve uzun ömürlü olarak sunuluyor. Kurutma ve ısıtma istasyonları programlanabilen ısıtma eğrisi özelliği ile istenen uygunlukta kurutma ve ısıtma sıcaklık artış hızının elde edilebilmesini sağlıyor. Markanın kurutma istasyonlarında yer verilen ikincil bir hava 100 ila 250 °C sıcaklık aralığındaki performansı artırıldı. Bu sayede pota refrakterinde ısıl şok oluşması engelleniyor ve pota döküm sayısı artırılmış oluyor.

YIĞMA MALZEME VE DEPOLAMA
Çukurova Mühendislik, yığma malzeme depolama konusunda ihtiyaca özel çözümler sunuyor. Marka bu alanda Yan Bom Stacker&Reclaimer, Dairesel Stacker&Reclaimer, Köprü Tip Bucket Wheel Reclaimer
, Bucket Wheel Stacker & Reclaimer ve Portal tipi Stacker Reclaimer ekipmanlarını tedarik ediyor.

DEPOLAMA TANKLARI
Çukurova Mühendislik, endüstrinin farklı ihtiyaçlarına göre sıvı 0,1 m3‘ten-1.000 m3’e kadar depolama tanklarının tasarımını ve imalatını gerçekleştiriyor. Talep edilen tankları 304-304L-316-316L tipi paslanmaz çelik ya da karbon çelikten imal edebiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@