banner68

banner69

Yüzden fazla tesiste kestirimci bakım çözümleri sunuyor

Maray Makine; sektörde 100’den fazla fabrikada vibrasyon ölçümü, yerinde lazerli kaplin, balans ayarı, termal gözlem, ultrasonik muayene hizmetleri sunuyor.

Bakım Çözümleri 20.11.2019, 22:36 24.11.2019, 00:39 SERKAN KIRAÇ
182
Yüzden fazla tesiste kestirimci bakım çözümleri sunuyor

Sektörde 100’den fazla fabrikada hizmet sunan Maray Makine; vibrasyon ölçümü, yerinde lazerli kaplin, balans ayarı, termal gözlemleme, ultrasonik muayene, çevrimiçi izleme sistemleri ve eğitim – danışmanlık hizmetleri sunuyor.

ONLİNE İZLEME VE KORUMA

CSI 6500MS online makine sağlığı durumu izleme sistemi sayesinde sistemin sahip olduğu kestirimci makine sağlığı monitörü üzerinden tüm kritik makineler uzaktan izlenebiliyor.

CSI 6500MS İLE DİAGNOSTİK

Diagnostik açıdan zengin trendler sunan sistem, dalga formu ve spectrum verileri ile arıza kaynağının belirlenebilmesini sağlıyor. CSI 6500; vibrasyon esnasında alarmların anlık alınmasını, adaptiflik yeteneği sayesinde değişken devir ve yüke adapte olabilen sürekli izleme özelliklerini sunuyor.

Proses değişkenlerine bağlı olarak durum parametreleri ve vibrasyon değerlerinin izlenmesi için DCS Entegrasyonu yine bu çözümle mümkün hale geliyor. Türbin gibi özel makinelerde birçok farklı kanalda anlık izleme ve kayıt imkanı sunuluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@