Lojistikte güncel otomasyon teknolojileri anlatıldı

8’incisi düzenlenen Lojistikte Otomasyon Teknolojileri Semineri’nde güncel teknolojiler ve demo uygulamalar ziyaretçilere tanıtıldı.

Dijital Dönüşüm 28.11.2019, 16:24 29.11.2019, 15:36 SERKAN KIRAÇ
64
Lojistikte güncel otomasyon teknolojileri anlatıldı

27 Kasım Çarşamba günü İstanbul Mariott Hotel’de 8’incisi düzenlenen etkinlik, LODER ve SICK ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Etkinlikte lojistik sektörü için sunulan en güncel otomasyon teknolojileri hakkında bilgeler verilirken, SICK sergi alanındaki çözümlerini ziyaretçilere tanıttı.


İLGİ ÇEKEN KONULAR KONUŞULDU
SICK Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bergman Gülsün ve Loder Yönetim Kuruluş Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan’ın sunumlarıyla başlayan seminerlerde; network, yapak zeka, intralojistikte inhouse çözümleri, e- ticarette pazar ihtiyaçları, FMCG sektöründe AGV uygulamaları, hava kargo uygulamaları, tam otomatik depo uygulamaları ve ‘Stratejik düşüncenin özü lojistiktir’ konulu konuşmalar yapıldı.

CANLI UYGULAMALAR GÖZ DOLDURDU
Sektörün önde gelen uygulama ve teknoloji markalarından Altınay Teknoloji, Olbricht ve Robos gibi markaların çalışır ve demo halinde sergilendiği etkinlikte master data, barkod sistemleri, akıllı servis uygulamaları, palet ölçümü, lojistikte güvenlik uygulamaları gibi lojistik alanındaki önemli konular ele alındı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@