banner174

banner72

banner171

banner26

ATA GYO Borsa İstanbul’da Ana Pazarda İşlem Görecek

Borsa İstanbul tarafından yapılan bildirime göre, ATA GYO'nun halka açık paylarının 01/07/2024 den itibaren Ana Pazar'da işlem göreceği kararlaştırılmıştır.

Ekonomi 28.06.2024, 12:30 Melike Kaya Bayram
245
ATA GYO Borsa İstanbul’da Ana Pazarda İşlem Görecek

Borsa İstanbul tarafından yapılan bildirime göre, yapılan değerlendirme sonucunda ATA GYO'nun halka açık paylarının 01/07/2024 tarihinden itibaren Ana Pazar'da işlem göreceği kararlaştırılmıştır.

Şirketlerin Borsa İstanbul Ana Pazar da işlem görmeye başlaması için, halka arz edilen paylarının piyasa değerinin 250 milyon TL ile 1 milyar TL arasında olması ve finansal durumunun ile faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir.

Bu gelişmeye istinaden ATA GYO Genel Müdürü Bedri Kurdoğlu; “Bu önemli gelişmeyi büyük bir memnuniyetle karşılıyoruz. Halka açık paylarımızın Borsa İstanbul Ana Pazar'da işlem görecek olması, şirketimizin finansal istikrarını ve operasyonel mükemmeliyetini bir kez daha teyit etmektedir.  Tüm paydaşlarımıza verdikleri destek için teşekkür ediyor, bu yeni dönemde birlikte daha büyük başarılara imza atmayı diliyoruz.“dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@