banner24

banner170

banner164

banner171

banner157

banner165

Puan Harca iWallet’tan 1 Milyon USD Değerleme ile Yatırım Aldı

Farklı banka kartlarından kazanılan puanları tek bir platformda birleştirerek, harcanmasını sağlayan Puan Harca, iWallet’tan 1 milyon USD ile yatırım aldı.

Ekonomi 09.03.2023, 15:30 Melike Kaya Bayram
22
Puan Harca iWallet’tan 1 Milyon USD Değerleme ile Yatırım Aldı

İki kurucu ortak Ertuğrul Güler ve Soner Kavlak tarafından Aralık 2020’de temelleri atılan, tüketicilerin farklı banka kartlarında biriken puanlarını tek bir uygulama üzerinden takip etmelerini veya birleştirerek harcamalarını sağlayan dijital cüzdan uygulaması Puan Harca’ya, esnek yan haklar konusunda fark yaratan çözümler geliştiren iWallet 1 milyon USD değerlemeyle yatırım yaptı.

‘Yıl sonunda 1 milyon müşteri hedefliyoruz’

Aldıkları yatırım ve uygulamaları ile ilgili konuşan Puan Harca Kurucu Ortağı Ertuğrul Güler şunları söyledi: “Sunduğumuz teknolojik altyapı ile kullanıcılara hayattaki en önemli kavramlardan ikisini kazandırıyoruz: zaman ve para. Puan Harca olarak, kullanıcıların genellikle kartlarında unutularak silinen puanlarını onlara kazandırıyoruz. World, Axess, Maximum, Bonus, BankKart, Paraf, CardFinans ve Advantage dahil Türkiye'deki tüm bankaların ödül programlarını destekliyoruz.Uygulamayı telefonuna indiren müşterilerimiz; Hepsiburada, Yemeksepeti, Getir, Migros, İstanbulKart, Metropol Card,Carrefour, A101, Amazon, Boyner, Madame Coco gibi yerli yabancı 50’ye yakın markada puanlarını kullanabiliyor. iWallet’tan aldığımız yatırım ile birlikte çok daha fazla tüketiciye kısa sürede erişerek yeni marka anlaşmalarına hız vermeyi amaçlıyoruz. 2023 yılı sonu itibariyle de 1 milyon üyeye ulaşmayı hedefliyoruz. Nihai hedefimiz ise; her banka müşterisinin üyemiz olduğu, puanların yanı sıra bünyemize kattığımız yeni markalarla sürekli kendini geliştiren bir uygulama olmak.”

“Biriken puanlarla bağış yapmak da İstanbulKart’a bakiye yüklemek de mümkün”

Ertuğrul Gülersözlerine şöyle devam etti: “Puan Harca olarak, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda hızlı aksiyon alan bir yapımız var. Geçtiğimiz haftalarda maalesef ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından hızlı bir aksiyon ile ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğine giderek, kullanıcılarımızın biriken puanları üzerinden bağış yapmalarını organize ettik. Bunun yanı sıra İstanbullular, İstanbulkart bakiye yüklemelerini de uygulamamız üzerinden yapabiliyor.”

“Puan Harca bir ilke imza attı”

Puan Harca yatırımıyla ilgili konuşan iWallet Genel Müdürü Harun Soylu, “Şirketlerin çalışanlarına yan haklar sunarak, çalışanlara anlaşmalı binlerce fiziksel ve online mağazada alışveriş imkânı sunani Wallet olarak, sektörümüzde teknoloji geliştiren girişimlere yatırım yapmak önemli bir misyonumuz. Puan Harca da özgün yaklaşımıyla, kullanıcıların genellikle unuttuğu, yararlanma fırsatını kaçırdıkları puanlarını efektif hale getirerek bir ilke imza attı. iWallet olarak, Puan Harca’ya yaptığımız yatırımla birlikte, stratejik desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Puan Harca’yı indirerek, puanlarınızı kullanmaya başlayın

Puan Harca’yı https://onelink.to/puanharca üzerinden indirerek, tüm banka kartlarınızdaki puanları harcamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@