banner143

banner170

banner171

banner26

36 Ülkeye İhraç Edilen CubeBOX Bu Kez Almanya’da Boy Gösterdi

Türkiye talaşlı imalat sanayisine sunduğu yeniliklerle liderliğini sürdüren Tezmaksan, dünyanın önde gelen üretim teknolojileri fuarı EMO Hannover'da yer aldı.

Endüstri Güncel 13.10.2023, 10:45 13.10.2023, 15:05 Melike Kaya Bayram
224
36 Ülkeye İhraç Edilen CubeBOX Bu Kez Almanya’da Boy Gösterdi

Türkiye talaşlı imalat sanayinin üretim ve rekabet gücünü 40 yılı aşkın süredir artıran çözümler geliştiren Tezmaksan, 18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında uluslararası üretim teknolojisindeki en son gelişmeleri gösteren ve gelecekteki gelişmelere ilişkin bir bakış açısı sunan EMO Hannover 2023’e katılım gösterdi. Bu yıl “Yenilikçi Üretim” başlığı altında gerçekleştirilen fuarda robotlu otomasyon sistemi CubeBOX’ın yeni versiyonlarını tanıtan Tezmaksan’ın standında en çok ilgi gören ürünlerinde biri de yalnızca beş ülkede üretilebilen beş eksenli makineler için palet sistemi oldu.

“Günümüzün rekabetçi ortamında artık herkes mükemmel üretmek zorunda”

Mevcut yüzyılın sanayici ile “hayır” diyemeyeceği iki kavram olan “Endüstri 4.0” ve “Dijital Dönüşüm”ü buluşturduğunu ifade eden Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, “Günümüzün rekabetçi ortamında artık herkes mükemmeli üretmek zorunda. Tezmaksan olarak biz de üretimde mükemmeliyetçiliğin bir parçası olmak ve çözüm ortaklarımızı rekabette güçlü kılmak için Ar-Ge’ye önem veriyoruz. Böylelikle ileri teknolojili takım tezgahlarının haricinde geliştirdiğimiz robotik sistemler, yazılımlar ve uygulamalar sayesinde sanayicinin çözüm ortağı oluyoruz. Bu noktada 40 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz hiçbir yeniliğin ardında tesadüf bulunmuyor. Tam aksine projelerimizde her daim bir arayış mevcut. Bunu da talaşlı imalat için en mükemmel sistemi kurgulama ve yaratma arayışıyla başarıyoruz. Teknolojik gelişime, dijitalleşmeye ve üretime olan arzumuz tek bir coğrafyaya sıkışıp kalamayacak kadar fazla. Tüm bunları konuşmak ve yaptıklarımızı göstermek için kendi alanının en nitelikli fuarlarından biri olan EMO Hannover’de yenilikçi sistemlerimizle yer alıp yerli imalatın neler başarabileceğini kanıtladık. Fuar süresince, firma standını 500'den fazla ziyaretçimiz ziyaret etti ve bu ziyaretçilerin yaklaşık 250 üzeri yeni ve potansiyel müşteri adayı olarak bize dönüş yaptı” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@