banner24

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

Anadolu Efes’in Veri ve Erişim Güvenliği Kron Ürünleriyle Sağlanacak

Anadolu Efes, veri ve erişim güvenliği konusunda Türkiye’nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi Kron ile anlaştı.

Endüstri Güncel 12.10.2022, 14:30 12.10.2022, 11:08 Melike Kaya Bayram
30
Anadolu Efes’in Veri ve Erişim Güvenliği Kron Ürünleriyle Sağlanacak

Türkiye’nin ve dünyanın lider şirketlerine siber güvenlik yazılım ürünleri sunan Kron, Anadolu Efes ile yaptığı anlaşma kapsamında şirketin veri ve erişim güvenliğini Single Connect adlı Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) ürünü ile sağlayacak. Üretim hacmi bakımından Avrupa’nın en büyük 5. ve dünyanın en büyük 9. biraşirketi olan Anadolu Efes’in dijital varlıklarının siber güvenliğini sağlayacak olan Kron, geliştirdiği ileri teknoloji siber güvenlik ürünleriyle dünyanın farklı bölgelerinde finanstan, telekomünikasyona, otomotivden, lojistik sektörüne kadar pek çok alanda şirketlerin siber güvenlik duruşunu güçlendiriyor.

Kron’un dünyanın sayılı PAM çözümleri arasında bulunan yazılım ürünü Single Connect, Anadolu Efes’in siber güvenlik altyapısına ve ihtiyaçlarına yönelik bir çözüm olarak, Anadolu Efes ile son kullanıcı arasında daha güvenli bir iletişim oluşmasına hizmet edecek.

Konuyla ilgili konuşan Kron İş Geliştirme Direktörü Ümit Çelik; ‘‘Türkiye’de ve dünyada sektörünün lideri olan şirketlerde aktif olarak kullanılan Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) ürünümüz Single Connect’in, içecek sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olan Anadolu Efes’in de veri ve erişim güvenliğini sağlayacak olması siber güvenlik ve PAM alanında müşterilerimizin bize olan güvenini ve memnuniyetini gösteriyor. Veri maskeleme, veri erişim yönetimi, oturum yönetimi, parola kasası gibi ileri seviye güvenlik çözümlerini barındıran PAM ürünümüzle büyük ölçekli kurumlarda siber güvenlik kapasitesini geliştiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

İleri teknoloji siber güvenlik çözümleri global alanda tercih ediliyor

Türkiye’de ve dünyada sektörünün lideri olan şirketlerin siber güvenlik seviyelerini artıran ve aynı zamanda şirketlere operasyonel fayda sağlayan yazılım ürünleri geliştiren Kron, İstanbul, Ankara ve İzmir’de yer alan Ar-Ge merkezlerinin yanı sıra ABD’nin New Jersey kentindeki ofisiyle beş kıtada siber güvenlik ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor. Kapsamlı veri ve erişim güvenliği sağlayan yazılım çözümleriyle büyük ölçekli kurumların tercihi olan şirketin siber güvenlik ve teknoloji ürünleri Avrupa, Asya-Pasifik, Güney ve Kuzey Amerika’da rağbet görüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@