banner24

banner170

banner164

banner157

banner31

banner165

Aroma, Yeni Lezzetlerini Gulfood’da Dünyaya Tanıttı

Gulfood 2023’ te yeni lezzetlerinin tanıtımını yaptı ve gelecek dönem iş birlikleri için farklı ülkelerden 70 firma temsilcisiyle bir araya geldi.

Endüstri Güncel 15.03.2023, 10:00 Melike Kaya Bayram
20
Aroma, Yeni Lezzetlerini Gulfood’da Dünyaya Tanıttı

Türkiye’de meyve suyu ve içecek sektörünün köklü ve öncü markalarından Aroma, Dubai’de düzenlenen ve dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood 2023’te katılımcı ve ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.İhracatını yaptığı %100 meyve suları ve nektar ürünlerinin yanında yeni içecek çeşitleri Karpuz& Çilek, Muz&Çilek, Ananas ve Mango gibi yeni lezzetleri beğeniye sunan Aroma; aynı zamanda fuar boyunca distribütör, ihracatçı ve sektör liderleriyle buluştu.

Dünya Ticaret Merkezi tarafından 20-24 Şubat günleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood’daki standında birçok ürün tadımı yapan marka, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuar süresince marka farklı ülkelerden tam 70 firma ile de bir araya geldi.İsrail, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Afrika ve Güney Amerika ülkeleriyle yoğun görüşmeler gerçekleştiren Aroma’nın standında düzenlediği tanıtımlarda öne çıkan ürünleri%100 meyve sularının yanı sıra Aroma Sa-de markalı, doğal kaynak suyundan üretilen Direnç, Detoks, Enerji, Sindirim ve Güzellik çeşitleriylevitaminli fonksiyonel içecekleri oldu. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek çevreye ve doğaya duyarlı, yenilenebilir kaynaklardan üretilen ve geri dönüştürülebilen pratik, karton ambalajda üretilen doğal kaynak suyuda fuarda en ilgi gören ürünlerden oldu.

Fuarın beklentilerinin de üzerinde bir verimlilikte geçtiğini belirten Aroma Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yrd. Ekrem Dolun,gerçekleştirdikleri fuarkatılımlarıyla ihracat potansiyelini arttırma, sektördeki yeni açılımları takip etme, müşteri taleplerini gözlemleme ve yeni ürünlerinin dünya pazarında tanıtımını yapmahedeflerini gerçekleştirdiklerini de söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@