banner143

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Arzum 9. Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’ne katıldı

Arzum, Avrupa teknoloji üreticileri ve perakende liderlerinin buluştuğu Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’ne üçüncü kez katıldı.

Endüstri Güncel 30.05.2023, 11:00 Melike Kaya Bayram
20
Arzum 9. Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’ne katıldı

“Dünyaya Türk kahvesini sevdiren marka: Arzum OKKA” sloganıyla ulusal ve uluslararası birçok fuar, etkinlik ve zirveye katılan Arzum, 23-25 Mayıs tarihleri arasında Avusturya'nın başkenti Viyana’da gerçekleştirilen 9. Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’ne kurduğu özel stantla katıldı. Avrupalı teknoloji ve perakende liderlerine farklı kategorilerde ürünlerini tanıtan Arzum, zirvenin ziyaretçilerine Türk kahvesinin yanı sıra birçok farklı ikramda bulundu. Arzum ve Arzum OKKA standı, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

“Ürünlerimizi yeni pazarlarımıza tanıtmanın mutluluğunu yaşadık”

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, “Arzum olarak üçüncü kez katıldığımız 9. Uluslararası TCG Perakende Zirvesi’nin bizim için ayrı bir önemi var. Kısa süre önce Litvanya, Estonya ve Letonya pazarlarına giriş yaptık. Buna paralel olarak yeni iş bağlantıları, sektörün gelişiminin hissedilmesi ve tartışılması için son derece önemli olan zirvede, ürünlerimizi yeni pazarlarımıza tanıtmanın mutluluğunu yaşadık. Ayrıca zirve ile en önemli hedef pazarlarımız arasında olan ve geçen yılın ilk çeyreğine kıyasla bu yıl e-ticaret hacmimizi 2 katından fazla artırdığımız Avrupa Birliği (AB) ülkeleriyle olan bağlarımızı daha da güçlendirdik. En önemlisi de Arzum’un hikayesini ve kültürünü daha önce dokunamadığımız birçok Avrupalı teknoloji ve perakende devine anlattık” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@