banner143

banner170

banner171

banner157

ASAŞ, İki Yeni PVC Monoblok Panjur Kutusunu Piyasaya Sürdü

ASAŞ, Monoblok Panjur sistemleri ürün gamına iki yeni PVC monoblock panjur kutusu daha ekledi.

Endüstri Güncel 25.06.2024, 11:45 Melike Kaya Bayram
329
ASAŞ, İki Yeni PVC Monoblok Panjur Kutusunu Piyasaya Sürdü

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, sektördeki liderliğini sürdürerek yenilikçi ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yenilik ve kalite odaklı yaklaşımıyla tanınan ASAŞ, iki yeni PVC monoblok panjur kutusunu ürün gamına ekledi. “2022 Entegre Store Sineklikli Panjur Kutusu” ve “2024 Yalıtımlı Mini Panjur Kutusu” fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra mimaride estetik çözümler sunan tasarımlarıyla da dikkat çekti.

Tasarım ve yüksek performansın buluşması

Estetik ve tasarımın yüksek performansla buluştuğu “2022 Entegre Store Sineklikli Panjur Kutusu”, geniş açıklıklar için çelik lama takviyeler ile desteklenebiliyor. Hava sızdırmazlığı, bağlantı ek yerlerinde ve yan kapakta özel contalarla sağlanıyor. 2 parçalı karbon takviyeli yalıtım köpüğüyle de daha yüksek yalıtım sağlarken, montaj kapağından sökülüp takılabilmesine olanak tanıyor. 195x230 mm boyutlarındaki ürün, maksimum 86 mm kasaya kadar doğramalara kadar entegre edilebiliyor. Özel yaylı ve frenli store sineklik modülü kolaylıkla arka müdahale kapağından sökülüp, değiştirilebiliyor.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiren ASAŞ’ın “2024 Yalıtımlı Mini Panjur Kutusu” ise ürün ailesinin yenilikçi özelliklerinin sürdürüldüğü daha ekonomik bir başka üyesi olarak dikkat çekmektedir. 165x200 mm boyutlarındaki ürün yine çelik takviyeler ile desteklenebiliyor. Hava sızdırmazlığını sağlamak için bağlantı ek yerlerinde ve yan kapakta özel contalar ile sağlanırken, karbon takviyeli yalıtım köpüğüyle de üst seviyede yalıtım sağlıyor. Ürün, kolay müdahale için arkadan açılabilir kapaklarla destekleniyor.

ASAŞ, sürekli yenilenen ürün yelpazesiyle sektördeki liderliğini pekiştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@