banner143

banner72

banner171

banner31

Atlas Copco Kompresör Tekniği, Teknik Servis Ağını Genişletti

Türkiye’nin dev kurumlarıyla çözüm ortaklığı kuran Atlas Copco, ülkemizin dört bir yanında yer alan atölyelerine yenilerini ekleyerek servis ağını genişletiyor.

Endüstri Güncel 19.10.2023, 13:15 Melike Kaya Bayram
27
Atlas Copco Kompresör Tekniği, Teknik Servis Ağını Genişletti

Kompresör üretiminde en yeni teknolojiler kadar teknik servis hizmetleri de sürdürülebilir verimliliği doğrudan etkiliyor. Sunduğu teknik servis hizmeti ile şirketlerin iş süreçlerini maksimum üretkenlikle güven içinde sürdürmelerine rehberlik eden Atlas Copco Kompresör Tekniği, Türkiye’nin dört bir yanında konumlandırdığı teknik servis atölyeleri ile sanayi bölgelerindeki üretim ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt vererek çözüm sunuyor.  

“2023 yılında servis teknisyeni sayımızı yüzde 30’un üzerinde artırdık”

Geliştirdikleri teknik servis hizmeti ile Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlerle çözüm ortaklığı kurarken, ülke ekonomisine katma değer sağladıklarını belirten Atlas Copco Kompresör Teknik Servis Bölüm Müdürü Özgün Şenol, “Sanayi bölgelerindeki üretim ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt verebilmek ve çözüm sağlamak üzere servis ağımızı genişletiyoruz. 2023 yılı içerisinde servis teknisyeni sayımızı da yüzde 30’un üzerinde artırarak ülke çapında 120 teknisyen sayısına ulaştık. Teknik servis atölyelerimizin geniş kapsamı ve yüksek teknisyen sayısıyla ülkemizde örnek bir yapılanma oluşturduk” dedi.

“7 atölye ile 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz”

Teknik servis atölyelerinin alanında uzman ekipler, araç gereç ve yan ekipmanlar açısından üstün donanımıyla yüksek bir müşteri memnuniyeti sağladığına dikkat çeken Özgün Şenol, “Türkiye çapında İstanbul’da 2 olmak üzere, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da bölge sanayisine 7/24 hizmet sunan atölyelerimiz bulunuyor. Gaziantep’te hizmete sunduğumuz 7. atölyemizle bölgedeki tüm ekipmanlarımızın ilk kurulum, servis, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayacağız. Gaziantep’teki yeni atölyemiz aracılığıyla civardaki şehirlerde faaliyet gösteren şirketlerin de hızlı ve kaliteli hizmet alabilmelerine olanak sağlayacağız” ifadelerinde bulundu.   

Bölge ekonomisine nitelikli bir değer kazandıracak

Gaziantep’in Güneydoğu Anadolu’daki ticari ve sanayi faaliyetlerinin merkezinde yer alan stratejik konumuna dikkat çeken Şenol, “Gaziantep, her geçen yıl genişleyen organize sanayi bölgesi ve giderek artan endüstriyel yatırımlarıyla Türkiye ekonomisinin lokomotif bölgelerinden biri. Bu bölgedeki tüm mevcut ve potansiyel müşterilerimize hızla ulaşabilmek ve ihtiyaçlarına anında çözüm sunabilmek adına atölyelerimizden birini Gaziantep’te hayata geçirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Atölyemiz aracılığıyla bölge ekonomisine de nitelikli bir değer kazandıracağız” diye belirtti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@