banner143

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Despec AŞ, Nanoleaf’in Türkiye’deki Tek Resmi Distribütörü Oldu

Despec AŞ, dünyanın enerji açısından en verimli ampulünü yaratan Nanoleaf’in en yenilikçi aydınlatma ürün modellerini Türkiye’deki kullanıcılara ulaştıracak.

Despec AŞ, Nanoleaf’in Türkiye’deki Tek Resmi Distribütörü Oldu

Pek çok sektör lideri markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, en yenilikçi akıllı ev çözümleriyle dünyayı değiştiren teknoloji ve IoT şirketi Nanoleaf’in Türkiye’deki tek resmi distribütörü oldu.

2012 yılında aydınlatma sektörünü sarsmak isteyen üç mühendis tarafından kurulan Nanoleaf, tasarım ve teknolojiyi birleştirdiği kullanıcı deneyimini ön planda tutan aydınlatma ürünleriyle akıllı evlerde yeni bir çağ başlatıyor. Nanoleaf tarafından yaratılan her ürün, 'tasarımla daha akıllı' felsefesini bünyesinde barındırıyor. Toronto, Shenzhen, Paris, Hong Kong ve Filipinler'deki ofisleriyle küresel bir varlığa sahip olan şirket, alışılmışın dışında düşünen, problem çözücülerden kurulu tutkulu bir ekipten oluşuyor.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin şunları söyledi: “Modern akıllı ev alanında öncü olan Nanoleaf’in Türkiye’deki resmi distribütörü olmaktan mutluluk duyuyoruz. Teknoloji ve tasarımın mükemmel bir şekilde birleştiği ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılara ulaştıracağız. Akıllı evlerin yaratılmasına destek olup, Nanoleaf ile birlikte büyüyeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@