banner143

banner72

banner171

banner26

‘Dönüşüm’ Muhteşem Oldu

Sarp Intermodal 10. yıl dönümünde büyük bir dönüşüme imza atarak, faaliyetlerini Talay Logistics adı altında birleştirdi.

Endüstri Güncel 15.05.2024, 10:30 15.05.2024, 09:40 Melike Kaya Bayram
315
‘Dönüşüm’ Muhteşem Oldu

Türkiye’nin intermodal taşımacılık odaklı kurulan ilk şirketi Sarp Intermodal, 10. yıl dönümünde Talay Logistics’e dönüştü. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok noktasına gerçekleştirdiği intermodal taşımalar, büyüme ve ihracat rakamlarıyla adından söz ettiren şirket, artık faaliyetlerini Talay Logistics adı altında sürdürecek.

Dönüşüm sürecini tamamlayan Talay Logistics, marka değişikliğini Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen özel etkinlikte yerli ve yabancı paydaşlarıyla bir araya gelerek kutladı.

Yosi Mizrahi’nin sunuculuğunu yaptığı gecede, Profesyonel Rehber Saffet Emre Tonguç ‘İstanbul’ temalı bir anlatım gerçekleştirdi. Kenan Doğulu’nun sahne aldığı etkinliğe iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de katıldı. Davetliler, etkinlikte Kenan Doğulu’nun dillerden düşmeyen şarkılarıyla eğlendi.


İş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de katıldı

Başta lojistik sektörü olmak üzere yerli ve yabancı şirketlerin yöneticilerini de bir araya getiren etkinlikte davetlilere hitap eden Talay Logistics CEO’su Onur Talay, “Biz 10 yıl önce Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek odağına intermodal taşımacılığı alarak kurulan ilk şirketiz. İntermodal taşımaların dışında deniz yolu, hava yolu, kara yolu, kontrat lojistiği, gümrük hizmetleri gibi alanlarda da kendini fazlasıyla ispat etmiş, uçtan uca hizmet veren bir lojistik şirketi olarak Talay Logistics adını aldık. Yenilenmiş markamızla sektördeki dönüşüme de öncülük edeceğiz.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@