banner143

banner72

banner171

banner26

Expomed Eurasia, 23 binden fazla sektör profesyonelini ağırladı

Tüyap' ta 30. kez kapılarını açan Avrasya’nın lider medikal ve sağlık fuarı Expomed Eurasia, 700’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşti.

Endüstri Güncel 21.03.2023, 10:30 21.03.2023, 09:28 Melike Kaya Bayram
49
Expomed Eurasia, 23 binden fazla sektör profesyonelini ağırladı

Reed Tüyap Fuarcılık tarafından düzenlenen 30. Expomed Eurasia Fuarı, 700’ün üzerinde yerli ve yabancı medikal firmanın katılımı ile 16-18 Mart tarihleri arasında İstanbul, Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Uluslararası ziyaretçiler fuara akın etti

Reed Tüyap Genel Müdürü Berkan Öner, Expomed Eurasia Fuarı’nın medikal alanında Türkiye’de kesintisiz olarak düzenlenen tek ihtisas fuarı olduğunu belirterek, “Fuarımız ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Üç gün boyunca 120’den fazla ülkeden 23.360 sektör profesyonelini ağırladık. Türkiye’deki medikal endüstrisini uluslararası bir pazarda geniş bir coğrafyaya bu fuar vesilesiyle tanıtmış olduk” diye konuştu.Fuarda yer alan İnovasyon Alanı’nda ziyaretçiler, medikal alandaki en yenilikçi ürün ve hizmetleri yakından inceleme fırsatı yakaladı. Expomed Eurasia Fuarı’nda elektro medikal ekipmanlar, laboratuvar teknolojileri, ortopedi – fizik tedavi – rehabilitasyon ürünleri, hastane yapı ve medikal sarf malzemeleri ile reçetesiz satılan vitamin ve gıda takviyeleri alanlarında yerli ve yabancı katılımcı firmaların en son medikal ürün ve teknolojileri sergilendi.

2020 yılından beri hibrit formatta düzenlenen Expomed Eurasia, 2023 yılında da hem online hem de fiziki olarak organize edildi. Bu sayede katılımcı firmalar, potansiyel müşterileri ile 16-18 Mart tarihlerindeki fiziki fuarın yanı sıra online iş ağı platformu “Business Connect Programı” üzerinden 13-17 Mart 2023 tarihlerinde “Distribütör Günleri” kapsamında dijital olarak bir araya geldi.  Fuar sonrası dönemde ise “Online İş Bağlantıları” kapsamında katılımcılar ve ziyaretçiler online olarak 20 Mart-3 Nisan 2023 tarihleri arasında da iletişimde kalabilecekler. 

Depremzedeler unutulmadı

Expomed sektörel katkılarının yanında sosyal bir amaca da hizmet etti. Deprem sonrasında düzenlenen bütün Tüyap fuarlarında olduğu gibi Expomed Eurasia süresince fuar giriş biletlerinden ve otoparklardan elde edilen gelir,deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza aktarılacak.

2024 Fuarının tarihini takviminize şimdiden not edin

30 yıldır kesintisiz devam eden Expomed Eurasia Fuarı, İstanbul’u medikal dünyanın ticaret merkezi haline getirmeye devam edecek. 2024 yılında fuar, 25-27 Nisan tarihleri arasında her zamanki adresi olan Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 31. defa düzenlenecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@