banner24

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

Günsan Elektrik Kamu Ve İnşaat Projelerinin Ortaklığını Sürdürüyor

Türkiye’nin dört bir yanındaki kamu ve inşaat projelerinde yer alan Günsan referanslarına son olarak İzmir, Gaziantep, Ankara ve Antalya’daki projeleri ekledi.

Endüstri Güncel 04.01.2023, 12:45 Melike Kaya Bayram
31
Günsan Elektrik Kamu Ve İnşaat Projelerinin Ortaklığını Sürdürüyor

Günsan Elektrik, çözüm ortaklığı yaptığı inşaat projeleriyle referansları arasına sürekli yenilerini ekliyor. Son olarak, Armege İnşaat tarafından geliştirilen Cordelio Sasalı İzmir projesinin aydınlatma ekipmanlarında tercihi Günsan’dan yana oldu. Projede yer alan modern ve şık mimariye sahip müstakil konutların iç mekan tasarımı Günsan’ın Modüler Metalik Füme anahtarları ile tamamlandı. Konut projelerinin yanı sıra kamu projelerine yönelik faaliyetlerini de sürdüren Günsan,yakın zamanda Gaziantep Şehir Hastanesi’nde alçak gerilim tesisatı ekipmanlarıyla yer aldı. Kendi alanında en büyük dördüncü tesis olan kentin yeni ve modern hastane binası Visagem Bej Anahtarlar kullanıldı.

Konut ve turizm projelerini aydınlatıyor

Günsan’ın çözüm ortağı olduğu bir diğer proje ise Emlak Konut GYO'nun Saraçoğlu restorasyonu oldu. Ankara’nın merkezi Kızılay’da, Saraçoğlu Mahallesi’nde yer alan toplu konutların restorasyonu kapsamında projenin yaşam alanlarında Günsan’ın Eqona Serisinden İnox Bronz Anahtarlar kullanıldı. Ayrıca Antalya’da hayata geçirilen Azuu Hotel’in konuk odaları, Eqona Füme Anahtar ile aydınlatılacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@