banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Hassas ve Doğru Tartımda Dünya Devi Olma Yolunda “Tuna Tartı Ve Elektronik Sistemler”

Ercan Hatipoğlu "Tuna Tartı olarak bizler öncelikle ülkemizde iyi bir marka olmanın sürdürebilirliğine çok önem vererek sürekli gelişme hedefindeyiz."

Endüstri Güncel 21.10.2022, 08:45 Melike Kaya Bayram
34
Hassas ve Doğru Tartımda Dünya Devi Olma Yolunda “Tuna Tartı Ve Elektronik Sistemler”

Tuna Tartı ve Elektronik sistemler olarak bizler öncelikle ülkemizde iyi bir marka olmanın sürdürebilirliğine çok önem vererek sürekli gelişme hedefindeyiz. Bunun yanında global anlamda da markalaşmanın ve markamızı yaşatmanın hedefi içerisindeyiz. Marka; ürün ve hizmetleri ile ilgili deneyiminizi, sağladığı ve sağlayacağını varsaydığınız faydayı, güveni ve sahip olduğunuzda kimliğinize ne katacağını bir arada düşündüren, üründen soyut ama ürün ile var olan bir değerdir. (Ref: Global Marka Yaratmak Üzerine Bir Çalışma; Dr. F. Reşat SİNANOĞLU) . Biz değer yaratma hedefindeyiz  bunu aldığımız geri bildirimlerle yarattığımızı düşünüyoruz. Gerek kaliteli ürünlerin sahada yarattığı memnuniyet gerekse satış sonrası müşteri hizmetlerimiz ve servis hizmetlerimiz ile firmaların her anlamda değerlerine değer katıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ile yatırım kalitenizi en yüksek ve maaliyetlerinizi en düşük seviyede tutarak; emek, zaman ve sermaye tasarrufunuzu sağlıyoruz. Ürünlerimiz arasında yük hücreleri, indikatörler, montaj kitleri, endüstriyel basküller, taşıt kantarları, torbalama kantarları, big-bag dolum sistemleri, bant kantarları, checkweigher bantlı kontrol sistemleri, dinamometre, dozaj bant kantarları, sıvı dolum makinaları, aks kantarları, otomatik paket ölçüm, otomatik kantarlar, etalon kütleler bulunarak sektördeki  firmalara çözümler üretmekteyiz.

Tuna Taşıt Kantarlarımız sektörünün lider firmaları tarafından tercih edilmektedir. TUNA TS1, TS2, TS3, TS4 model çeşitliliğine sahip olan taşıt kantarlarıdır. Sektörde en çok tercih edilen model TS-1 zemin üstü taşıt kantarıdır.

Truck Scale-1 Serisi taşıt kantarları komple çelik platformludur. Zemin üzerine monte edilir, betonarme rampalarla kantar üzerine rahatça çıkılır. Truck Scale-1 serisi I kiriş sistemi diye tabir edilen klasik zemin üstü kantarlardır. Platformda IPE cinsi çelik kullanılmaktadır. Truck Scale -1 serisi kantarlarda üst kaplama saçı 10 mm kalınlığında olup ebatlarına göre 4 ila 10 adet arasında her biri 30 ton kapasitede OIML R60 standartlarında C4 sınıfı paslanmaz çelik TCT-30t model yerli üretim yük hücreleri (loadcell) kullanılmaktadır.

Yüksek volumlü adetler ile ürettiğimiz Tuna TCT Yük hücresi Paslanmaz çelik ve alaşımlı çelik olarak iki farklı malzemeden üretilen TS model yük hücresi özellikle taşıt kantarlarında ve vagon kantarlarında kullanılmak üzere üretilmektedir. Tamamen lazer kaynakla kapatılmış ölçüm bölgesi IP68 koruma sınıfında olup zorlu endüstriyel koşullarda başarı ile çalışmaktadır.10.000 kg - 50.000 kg kadar kapasite seçenekeleri vardır.

Tuna Tartı olarak yerli üretime katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız. Bünyemizde gelişen ve üretilen tüm ürünlerde özverili çalışma prensibi ile ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin talep ettiği tüm proje ve işlevsel sistemler karşısında çözüm üretmekteyiz. AR-GE ekibimiz ile üretim parkurumuzun birleşiminden doğan yerli ürünleri üreterek, ithalatı minimum seviyeye indiriyoruz. Kaliteli üretimin yapılabilmesi için gelecek teknolojilerin takipçisiyiz. İzmir’de bulunan Işıkkent fabrikamızda talebe göre maksimum hızda üretim yapıyoruz.

Tuna Tartı olarak ürünlerimizi ve sistemlerimizi dünyanın her bir yanında kalite standartlarımızdan ödün vermeden, zamanında teslim yaparak, müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamayı hedefliyoruz. Yoğunlaşacağımız bölgeler Avrupa, Merkez Amerika ve Doğu Afrika ve Orta Doğu ülkeleridir. Yurtiçi olarak ise yurdumuzda ayak basmadığımız ve ürünlerimizi göndermediğimiz şehir kalmadığı gibi bunun sürdürülebilir olması için her gün kendimizi geliştirerek çalışmaktayız.

Ercan Hatipoğlu

Satış Koordinatörü

Tuna Tartı ve Elektronik Sistemler Ltd. Şti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@