banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

ISS Türkiye’de İki Üst Düzey Atama Birden

Şirketin yeni COO’su Tesis Yönetimi Genel Müdürü Dağhan Yalçın olurken; CCO görevine ise Ticari Grup Direktörü Anıl Altınküplü getirildi.

ISS Türkiye’de İki Üst Düzey Atama Birden

ISS Türkiye’de iki deneyimli isim üst düzey görevlere atandı. Tesis Yönetimi Genel Müdürü Dağhan Yalçın şirkette COO görevine getirilirken; daha önce yine ISS Türkiye bünyesinde Ticari Grup Direktörü olarak görev yapan Anıl Altınküplü de CCO oldu.

Dağhan Yalçın kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Yalçın, aynı üniversitede mühendislik ve işletme üzerine yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına 2003 yılında Etkin Şirketler Grubu’nda başlayan Dağhan Yalçın, burada 10 yıl boyunca çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra Atalian Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etti. Aynı şirkette Genel Müdürlük de yapan Yalçın, 2016 yılında ISS Türkiye’ye Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı olarak geçiş yaptı.Bu tarihten itibaren Teknik Hizmetler Genel Müdürlüğü, Tesis Yönetimi Genel Müdürlüğü ve Stratejik Müşteriler Başkanlığı görevlerini yürüttü. Dağhan Yalçın, 2023 yılı Ocak ayı itibariyle ISS Türkiye COO görevine getirildi.

Anıl Altınküplü kimdir?

Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Anıl Altınküplü çalışma hayatına Net Holding’e bağlı grup şirketinde başladı. 2008 yılında ISS Türkiye ailesine katılan Altınküplü, sırasıyla Satış Pazarlama Asistanı, Satış Pazarlama Uzmanı, Satış Pazarlama Direktör Yardımcısı ve Ticari İlişkiler Direktörü görevlerinde bulundu. Ocak 2023 itibariyle ISS Türkiye CCO’luğuna getirilen Anıl Altınküplü, İngilizce ve Rumence biliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@