Manisa fabrikasının yüksek kalitesini onaylandı

Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş.,Uluslararası Standartlar Teşkilatı (ISO) 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni aldı.

Endüstri Güncel 13.07.2020, 11:27 13.07.2020, 10:32 Serkan KIRAÇ
176
Manisa fabrikasının yüksek kalitesini onaylandı

Mitsubishi Electric, 2017 yılında faaliyete geçen Manisa fabrikasında yüksek teknolojili ve çevreye dost ev tipi klimalar üretiyor. Mitsubishi Electric’in Sanayi 4.0’a yanıtı olan e-F@ctory konseptiyle dizayn edilen fabrikasında üretim gerçekleştiren Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş. ihracattaki başarılarının yanı sıra iç piyasaya ve Manisa bölgesindeki istihdama da katkı sağlıyor. ISO standardına göre verilen bu sertifika; yeni bir kalite yönetim sistemiyle planlı, kontrollü, ölçülebilir ve analiz edilebilir bir işletme yaklaşımı benimsendiğini kanıtlıyor.

Ev tipi klimaların geliştirilmesi ve üretimi için Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Mitsubishi Electric Turkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş.,ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni aldı. Sertifika, şirket adına şirketin başkanına takdim edildi.

ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi; işletmelerin hedeflerini, prosedürlerini ve planlarını belirlemelerini ve risk analizi yapmalarını sağlayarak müşteri odaklı ve disiplinli bir organizasyon yaratmalarını sağlıyor.

EV TİPİ KLİMA ALANINDA ÜRETİM ÜSSÜ
Mitsubishi ElectricTurkey Klima Sistemleri Üretim A.Ş.,Mitsubishi Electric’in Avrupa’daki ilk ev tipi klima fabrikası olma özelliğini taşıyor. Bu yatırım,  Mitsubishi Electric Corporation için gelişme ve büyüme potansiyeline inandığı Türkiye’yi ev tipi klima alanındaönemli bir üretim üssü haline getiriyor.

DİJİTAL FABRİKADA YÜKSEK TEKNOLOJİLİ ÇEVREYE DOST ÜRETİM
Mitsubishi Electric’in Sanayi 4.0’a yanıtı olan e-F@ctory konseptiyle tasarlanan dijital klima fabrikasında, yüksek teknolojili çevreye dost ürünler üretiliyor. Yaklaşık 406,2 milyon TL sermayeyle kurulan fabrika, 60 bin metrekarelik alan üzerinde yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
21°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@