banner143

banner72

banner171

banner26

Mercedes-Benz Türk, Kamyon Satış Bayileri ile buluştu

Türkiye ağır ticari araç endüstrisinin öncüsü olarak faaliyet gösteren Mercedes-Benz Türk, kamyon satış bayileriyle bir araya geldi.

Endüstri Güncel 12.10.2023, 08:30 13.10.2023, 15:11 Melike Kaya Bayram
381
Mercedes-Benz Türk, Kamyon Satış Bayileri ile buluştu

Faaliyetlerine başladığı 1967 yılından beri Türkiye’nin sosyal ve ekonomik geleceğine değerli katkılar sağlayan Mercedes-Benz Türk, 24 – 26 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Luxury Resort’ta kamyon satış bayileriyle bir araya geldi. Her çeyrek sonunda bayileriyle bir araya gelerek sektör ve gündem değerlendirmelerinde bulunan Mercedes-Benz Türk, bu yılki mottosunu Cumhuriyetin 100. yılı sebebiyle “Cumhuriyetin Değerlerini Gururla Taşıyoruz” olarak belirledi. Mercedes-Benz Türk, gerçekleştirdiği bayi toplantısında önümüzdeki dönem hedefleri üzerine konuştu. Türkiye’nin dört bir yanından Mercedes-Benz Türk bayi genel müdürleri ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıya, Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış ve Pazarlama bölümünün ev sahipliğinde şirket yöneticileri de katıldı.

“Ağır ticari araç sektörünün geleceğini birlikte şekillendiriyoruz.”

2023 Ağustos verileri ve önümüzdeki dönem üzerine konuşma yapan Mercedes-Benz Türk Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt şu açıklamalarda bulundu: “Mercedes-Benz Türk olarak güçlü bayi ağımız sayesinde başarı ivmemizi sürdürüyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayilerimizle birlikte müşterilerimizle buluşuyor, ağır ticari araç sektörünün geleceğini birlikte şekillendiriyoruz. Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılında ‘Cumhuriyetin Değerlerini Gururla Taşıyoruz’ diyerek siz değerli bayilerimizle bir araya gelmek bizim için mutluluk verici. Önümüzdeki dönemde de hep birlikte güçlü iş birliğimiz ile başarımızı pekiştirmeye ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@