banner24

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

Mimsan, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı IFAT Eurasia’ya katılıyor.

MİMSAN, 27-29 Nisan’da IFAT Fuarı’na Katılıyor

Dünyanın önde gelen çevre teknolojileri fuarı IFAT Eurasia, 27-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta açılıyor. Atıktan enerji alanında yerli teknolojinin öncü markası MİMSAN’da IFAT Eurasia Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütleden enerji santralleri ile sektöre yön veren MİMSAN Grup, fuar ziyaretçileri ile; biyokütleden enerji alanındaki faaliyetlerini, biyokütle enerji santrallerinin enerji arzı açısından önemini ve çevre sorunlarının çözümündeki yerini paylaşacak.

Türkiye’de kurulumunu gerçekleştirdiği biyokütle enerji santrali projelerine; dizayndan imalata, saha montajından devreye almaya kadar tüm aşamalarında anahtar teslim çözümler sunan Mimsan Grup, hayata geçirdiğimiz projeler ile ülkemizdeki; zirai atıkların, orman atıklarının, arıtma çamurunun ve şehir çöplerinin bertaraf edilmesini sağlayarak, sıfır atık hamlesi ile enerjide bağımsızlık hamlesini destekliyor.

IFAT Fuarı’nda ziyaretçilerini,12. salonda bulunan 402 numaralı standında ağırlayacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@