banner24

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

Ming’in Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Aziz Altun oldu

Ortak hedef mantığını esas alan oyunlaştırma tabanlı kurum içi sosyal platform Ming’te önemli bir atama gerçekleştirildi.

Endüstri Güncel 02.05.2023, 12:45 Melike Kaya Bayram
65
Ming’in Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Aziz Altun oldu

Çalışanların birbirleriyle ve kurumla olan etkileşimini, motivasyonunu ve bağlılığını artırmayı amaçlayan ilk kurum içi start-up programının ürünü olan Ming, göreve gelen Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Aziz Altun ile şirketlerin İK stratejilerine yönelik ilham veren çalışmalarını daha da ileriye taşımayı amaçlıyor.

Ming Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Aziz Altun, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde yine aynı bölümde master eğitimi aldı. 2002-2004 yılları arasında TÜBİTAK’ta Yazılım Mühendisi olarak çalışan Altun, 2004-2006 tarihlerinde ise Cybersoft şirketinde yine aynı pozisyonda görev aldı. 2007’de Kurucu Ortak olduğu İsomer Bilişim şirketinde Kıdemli Yazılım Mühendisi olarak çalışmalarını sürdürdü. Ardından İnnova şirketinde sırasıyla Kıdemli Yazılım Mühendisi, Takım Lideri, Türk Telekom, Avea, TTNET İşletme Mimarı, Payflex Smart Collect Takımı Yazılım Geliştirme Müdürü, Skywa ve iot Yazılım Geliştirme Müdürü ve Grup Müdürü pozisyonlarında uzun yıllar çalışmalar yürüttü. 2021 yılında HUAWEI’de Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev alan deneyimli yönetici şu an ise kariyerine Ming’de devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@