banner143

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Norm Holding’e Ege İhracatçı Birlikleri’nden 3 Büyük Ödül

EİB ve EDDMİB İhracatın Yıldızların ödül töreninde Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını bünyesinde barındıran Norm Holding, 3 büyük ödüle layık görüldü.

Endüstri Güncel 07.04.2022, 14:45 07.04.2022, 14:45 Melike Kaya Bayram
76
Norm Holding’e Ege İhracatçı Birlikleri’nden 3 Büyük Ödül

Ege İhracatçı Birlikleri(EİB) ve Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği (EDDMİB) İhracatın Yıldızlarını ödül töreninde Ege ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarını bünyesinde barındıran Norm Holding, bağlı şirketleri aracılığıyla 3 büyük ödüle layık görüldü. Ödüller düzenlenen törende Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal ve Norm Holding Ticari Grup Başkanı Caner Melek’e sunuldu.  Bu ödüllerin yanında; Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal’a da, aynı ödül töreninde ihracatın duayen ismi olarak “Vefa Ödülü” takdim edildi.

Ödül töreninde Norm Holding bağlı şirketlerinden Norm Fasteners Cıvata “Diğer Demir Çelik Ürünleri İhracatı Şampiyonu” olurken, aynı zamanda Altın ödül almaya hak kazandı. Standart Cıvata ise Bronz kategoride ödülün sahibi oldu.

“İHRACATIMIZ YÜZDE 50 BÜYÜYECEK”

Temelleri 1973 yılında atılan Norm Holding’in bugün 8 sektörde 3 binden fazla çalışanı ile faaliyet gösterdiğine işaret eden Norm Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal “Yüzümüzü ihracata çevirdik ve bu yönde kapasite artışlarına da hız veriyoruz. Emtia fiyatlarının çok yükselmesi ve ihracatlarının artmasıyla ciroda Euro bazında yüzde 35-40 arasında büyüme öngörüyoruz. İhracat alanında büyüme hedefimiz yüzde 50 civarında olacak. 2019'da ABD'de kurduğumuz lojistik ve pazarlama şirketimizle, Amerika en hızlı büyüyeceğimiz pazarlardan biri olacak. Bunun yanında Polonya, Romanya ve Almanya'da hızlı büyüme bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde yurt dışında özellikle Almanya, Amerika, Fransa ve Polonya'daki faaliyetlerimizi artırmayı planlıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@