banner143

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

Savunma Sanayisinde İlk Taşıma Brezilya’ya Yapıldı

Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, kara ve deniz yolu taşımacılığındaki rota sayılarını da 80’in üzerine çıkardıklarını ifade etti.

Endüstri Güncel 01.02.2023, 13:45 01.02.2023, 12:45 Melike Kaya Bayram
21
Savunma Sanayisinde İlk Taşıma Brezilya’ya Yapıldı

Uluslararası taşımacılık işlemlerinin tek bir platform üzerinden yönetilmesini sağlayan dijital lojistik şirketi Hubtic, 2023 yılına hizmet verdiği sektör ve rota sayısını artırarak başladı. Dört binin üzerinde anlaşmalı araç ile kara yolunda Avrupa’dan Güneydoğu Asya’ya, deniz yolunda ise ABD’den Afrika’ya kadar altı kıtada 50’nin üzerinde ülkeye ulaşan şirket, rota sayısını ise 80’e yükseltti.

Abdullah Cansu: “Mobilya, alüminyum, tekstil sektörlerinde talep arttı”Yeni dönemde taşımacılık modelleri ve hizmet verdikleri sektör sayısını da artırdıklarını ifade eden Hubtic CEO’su Abdullah Cansu, “Günümüz itibarıyla demir çelikten tekstile, oto yedek parçadan kimyaya kadar 35’i aşkın sektörün taşımacılık ihtiyaçları için yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Son dönemde özellikle mobilya ve alüminyum sektörlerinde hizmet verdiğimiz firma sayısını artırdık. Bunun yanında kolili tekstil taşımacılığında da büyük bir hacme ulaştık.Hava yolundaki ilk taşımamızı savunma sanayi sektörü için Brezilya’ya yaptıktan sonra aynı sektörde altı destinasyona daha taşıma gerçekleştirdik. Bundan sonra da dünyanın dört bir yanına taşımacılık yapabildiğimiz taşımacılık modellerimizle her ölçekten şirkete maliyet verimlilik avantajı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Denizde indirimli fiyat, karada minivan hizmeti

Deniz yolunda armatörler ile yaptıkları görüşmeler neticesinde ABD, İsrail, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki bazı limanlardan özel fiyatlar aldıklarını belirten Cansu, “Kara yolunda ise özellikle Almanya, İtalya, İspanya ve Fransa hattımız ile kapıdan kapıya parsiyel hizmeti sunarak fark yaratıyoruz. Tamamına taşımacılık yaptığımız Avrupa destinasyonlarında minivan hizmetine de başladık. Diğer taraftan Özbekistan, Kazakistan ve Türkmenistan’da da güçlü bağlantılarımızsayesinde hizmet kalitemizi her geçen gün artırıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@