banner24

banner72

banner164

banner157

banner31

banner165

Schneider Electric Sürdürülebilirlik Etki Ödülleri’nde 4 Ödül Türkiye’ye

Bu yıl Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde yapılan değerlendirmede Schneider Electric Türkiye iş ortakları büyük bir başarı yakalayarak 9 ödülden 4’ünün sahibi oldu.

Endüstri Güncel 05.06.2023, 13:30 Melike Kaya Bayram
27
Schneider Electric Sürdürülebilirlik Etki Ödülleri’nde 4 Ödül Türkiye’ye

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 2022 yılında başlattığı Schneider Electric Sürdürülebilirlik Etki Ödülleri, inovasyon ve karbonsuzlaşma alanına liderlik eden şirketleri ödüllendiriyor. Schneider Electric iş ortaklarının katılımına açık olan ödül platformu hem farklı bölgelerde hem de küresel çapta en iyilerin belirlenmesi için titiz bir değerlendirmeyi içeriyor. Bu yıl ödül platformunun Orta Doğu ve Afrika etkinliğinde ise Türkiye’den dört şirket ödüle layık görüldü. Tüm bölgede sadece 9 ödülün verildiği platformda Türkiye, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik anlamında güçlü bir performans sergiledi.

Schneider Electric Sürdürülebilirlik Etki Ödülleri iki kategoride gerçekleştiriliyor. ‘Şirketime Etki’ kategorisinde, operasyonlarında olağanüstü sürdürülebilirlik liderliği sergileyenler değerlendiriliyor. ‘Müşterime Etki’ kategorisinde ise müşterilerinin karbonsuzlaşma hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olarak olağanüstü sürdürülebilirlik liderliği gösterenler ödüllendiriliyor. Başvuru sahipleri, elektrifikasyonla işlerini dönüştürmek, enerji tüketimini azaltmak, operasyonel verimliliği artırmak ve değer zinciri boyunca döngüsel bir yaklaşım benimsemek için gerçekleştirdikleri yenilikler, ürünler ve dijital çözümler çerçevesinde değerlendiriliyor.

Bu kapsamda, bölgesel çapta yapılan jüri değerlendirmesi sonucu Türkiye’den ERC Sistem ‘Şirketime Etki’ kategorisinde ödülün sahibi olurken, Otomatica, FULLCHARGER ve KLT Enerji de "Müşterime Etki" kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@