banner143

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

Şişecam JEC Fuarı’na Katılacak

Türkiye’nin ilk cam elyafı üreticisi olan Şişecam, cam elyaf alanında 25-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek JEC Fuarı’nda yerini alacak. Paris’te

Şişecam JEC Fuarı’na Katılacak

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, kompozit sektörünün yüksek nitelikli ürün ihtiyacına cevap vermeye ve en üstün kalitede cam elyaf ürünlerini sunmaya devam ediyor. Şişecam, 25-27 Nisan tarihleri arasında Paris Nord Villepinte Merkezi’nde düzenlenecek olan JEC Fuarı’na katılacak. Fuarda, kompozit alanında yüksek kaliteli ürünlerini sunacak olan Şişecam kimyasallar, laboratuvar ve teknoloji alanında faaliyet gösteren sektör profesyonelleriyle de bir araya gelecek.

Cam elyaf alanındaki 45 yılı aşkın tecrübesiyle sektöre girdi sağlayan ve çözüm ortaklığı sunan Şişecam ayrıca rüzgâr enerjisi, elektronik, otomotiv, inşaat, savunma sanayi ve mühendislik plastiklerine yönelik olarak ürettiği keçe, çok uçlu fitil, tek uçlu fitil ve kırpma tipi cam elyafı ürün gamını fuarda sergileyerek ziyaretçileri bilgilendirecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@