banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Tempo BPO’da Üst Düzey Atama

Müşteri deneyimi yönetimi ve bilgi teknolojileri gibi alanlarda faaliyet gösteren Tempo BPO’nun yeni Dijital Dönüşüm Ofisi Direktörü, Burç Pekmezoğlu oldu.

Endüstri Güncel 27.03.2023, 13:00 31.03.2023, 21:25 Melike Kaya Bayram
15
Tempo BPO’da Üst Düzey Atama

Kurulduğu 2002 yılından bugüne çalışan ve müşteri sayısını her geçen yıl arttıran, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet sunan Tempo BPO’da yeni Dijital Dönüşüm Ofisi Direktörü, Burç Pekmezoğlu oldu. Pekmezoğlu, aynı zamanda Tempo BPO’da İcra Kurulu Üyesi olarak da görev alacak.

Burç Pekmezoğlu kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Burç Pekmezoğlu, iş hayatına Volvo’da Showroom Satış Direktörü olarak başladı. Ardından 8 yıl boyunca Xerox’da Üretim Baskısı Çözümleri Türkiye Satış Müdürü olarak görev aldı. Türkiye merkezli Canon CEA’da Türkiye ve İsrail’den sorumlu Profesyonel Çözümler Satış Müdürü olan Pekmezoğlu, 2010 yılında Türkiye ve İsrail’de Canon Oce Entegrasyon ekibine liderlik etti. 2012’de Viyana merkezliCanon CEE’de Profesyonel Çözümler Satış ve Pazarlama Yöneticisi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev alan Pekmezoğlu, 2014 yılında ortak kurucusu olduğu Thinkbell şirketinde de Genel Müdürlük görevini yürüttü.2017’de Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme ve Süreç Yönetimi Platformu’nda Genel Müdür, son olarak XPoda’da Büyümeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Pekmezoğlu, bundan böyle çalışmalarını Tempo BPO’da Dijital Dönüşüm Ofisi Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak sürdürecek.Bugüne kadar global şirketlerde üst düzey yönetici olarak 25’ten fazla ülkeyi yöneten Pekmezoğlu, yönetim, satış ve pazarlama konularında 30’dan fazla ülkeye yayılan uluslararası danışmanlıklar ve eğitimler verdi. 20’den fazla ulusal ve uluslararası başarı ödülü alan Pekmezoğlu, şirketlerin başarılı olmasının, dijital yolculuklarındaki başarılarından geçtiğini savunan DigitALL felsefesinin de önde gelen savunucularındandır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@