banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Tezmaksan’ın Robotlu Otomasyon Sistemi Cubebox’a “Verimlilik Ödülü”

Tezmaksan, 1.Verimlilik Ödülleri'nde Ar-Ge ve inovasyonla geliştirilen “Yerli Üretim” belgesine sahip Cubebox ile “Verimlilik Ödülü”nü kazandı.

Endüstri Güncel 30.11.2022, 11:45 Melike Kaya Bayram
39
Tezmaksan’ın Robotlu Otomasyon Sistemi Cubebox’a “Verimlilik Ödülü”

Talaşlı imalat sektöründe Türkiye’nin lider firması Tezmaksan, Ar-Ge ve inovasyonla üretip yeni teknolojileri entegre ettiği çözümlerle başarılar elde etmeye devam ediyor. Bu doğrultuda talaşlı imalat tecrübesi ile dört makine ve iki robotlu sistem ile otomotiv yedek parça imalatı gerçekleştiren Santek Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye robotlu otomasyon çözümü Cubebox ile destek veren Tezmaksan, Proses Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen 1.Verimlilik Ödülleri'nde Verimlilik Ödülü’nün sahibi oldu.

Cubebox teknolojisi dünyada üretime verimlilik katmaya devam ediyor

Ödüle dair açıklamalarda bulunan Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, “Teknolojiye yatırım yapmayı yıllardan bu yana sürdüren bir firma olarak çözümümüzün ödül alması bizim için büyük gurur kaynağı. İmalat sanayisine zaman, maliyet ve teknoloji avantajı sağlayan çözümümüz Cubebox da bunlardan biri. Santek Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ile gerçekleştirdiğimiz otomasyon proje sayesinde kendileriyle bir süredir iş birliği gerçekleştiriyoruz. Firmanın verimlilik rakamlarında kısa sürede yüzde 60’lık artış sağladık ve üretimleri de bununla doğru orantılı şekilde yükselişe geçti. Cubebox çözümümüzü yalnızca yurt içiyle sınırlamayıp yurt dışında da büyük firmalara sunuyoruz. Şu ana kadar da 17 ülkeye ihracını gerçekleştirdik. Yeni iş birlikleriyle birlikte Cubebox’ın daha fazla ülkede üretime değer katması için gayretle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@