banner24

banner72

banner164

banner157

banner26

banner165

TİMDER Akademi eğitimleri DemirDöküm sponsorluğuyla başladı

Şirket, 19 yıldır yapılan ve bugüne kadar binlerce iklimlendirme sektörü çalışanının faydalandığı TİMDER Akademi'nin bir kez daha "Altın Sponsoru"u oldu.

Endüstri Güncel 22.05.2023, 12:30 Melike Kaya Bayram
10
TİMDER Akademi eğitimleri DemirDöküm sponsorluğuyla başladı

DemirDöküm, iklimlendirme sektöründe nitelikli iş gücünü artırmak için eğitim alanındaki projeleri desteklemeye devam ediyor. Şirket, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) tarafından düzenlenen TİMDER Akademi'ye bir kez daha sponsor oldu. Sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli çalışanları yetiştirmek, sektör çalışanlarını yeniliklerle güncel tutmak, yeni gelişmelere uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla 19 yıldır düzenlenen TİMDER Akademi eğitimleri bu yıl da DemirDöküm'ün Altın Sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Haziran ayına kadar sürecek eğitimin ilk etabında "Takım olma ve biz bilinci", "Marka yaratma ve sosyal medya kullanımı", "İhracatta pazarlama ve satış teknikleri", "İş hayatında iletişim ve stres yönetimi", "Enflasyonist ortamda ekonomi yönetimi" eğitimleri düzenlenecek. Eylül ayında başlayacak ikinci etapta ise "Yönetimin yeni dinamikleri ve etkili liderlik", "Zaman yönetimi", "E-ticaretin yükseliş serüveni", "Tahsilat becerisi için kişisel gelişim" ve "Satın alma yönetimi" eğitimleri düzenlenecek.

TİMDER Akademi eğitimlerine bu yıl da bir kez daha güçlü bir destek sağladıkları için mutluluk duyduklarını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, "Kurum olarak önceliğimiz her zaman sektörün geleceğine ışık tutacak ve bilinçli adımların başlangıcı olacak programları desteklemek. TİMDER'in neredeyse çeyrek asırdır sürdürdüğü eğitim programında sektörümüzde her kademede görevli kesime hitap ediyor. Günümüz ve gelecek ihtiyaçları doğrultusunda kurgulanan eğitimlerle katılım gösteren herkesin kıymetli kazanımlar sağlayacağına inanıyoruz" dedi.

Bugüne kadar satış, pazarlama, finans, e-ticaret, kişisel gelişim başta olmak üzere onlarca eğitimin verildiği TİMDER Akademi'den 10 binin üzerinde sektör çalışanı faydalanırken, bu yıl alanında uzman isimlerin moderatörlüğünde yapılacak çalışmalarda online eğitimlerde alınan teorik bilgiler atölye çalışmalarıyla desteklenerek pratikte de uygulamaya geçecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@