banner24

banner72

banner164

banner152

banner31

banner165

Wilo Türkiye Ailesine Yeni Katılanlardan Step 1 Eğitimlerine Yoğun İlgi

Kamu ve özel projelerde fark yaratan çalışmalarda lider olan Wilo, bayilerinin satış ekibine yeni katılan üyeleri için Step-1 eğitimlerini tamamladı.

Endüstri Güncel 22.09.2022, 14:30 23.09.2022, 08:46 Melike Kaya Bayram
30
Wilo Türkiye Ailesine Yeni Katılanlardan Step 1 Eğitimlerine Yoğun İlgi

İnovatif teknolojisi ile 150 yıldır tüm dünyada, 30 yıldır ise Türkiye’de pompa sistemlerinin öncü markası olan Wilo, tüm dünyada çalışanlarının mesleki gelişimini destekleyen ve stratejik becerilerin oluşturulmasına yardımcı olan eğitim programları sunuyor. Bu programlar kapsamında Wilo Türkiye, bayilerinin satış ekiplerine yeni katılan üyeler için Step-1 eğitimleri gerçekleştirildi. Wilo Türkiye’nin İstanbul’daki genel merkezinde gerçekleşen iki günlük eğitime Türkiye’nin farklı bölgelerinden 40 kişi katıldı.Yoğun ilgi gören eğitimlere katılanlar su teknolojileri ve pompa sistemleri hakkında detaylı bilgileri elde etme şansı buldu.

Eğitimlerle ilgili bilgi veren WiloTürkiye Pazarlama Müdürü Banu Kiper; “Wilo olarak, çalışanlarımıza küresel bir ortamda hem profesyonel hem de kişisel anlamda gelişebilecekleri eğitimler sunuyoruz.Bu kapsamda Wilo Türkiye satış ekibine yeni katılacaklara verilen eğitimlerle ekibimizin, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan, etkili çözümler sunan birer partner olmasını arzu ediyoruz. Pompa ve pompa sistemleri sektöründeki liderliğimizi,inovatif teknolojimizle değişen zamana uyum sağlayarak devam ettiriyoruz. Sürekli yeni kalmak ve teknoloji dünyasına uyum sağlamak için eğitimler çok önemli. Pandemi dönemi boyunca ayrı kaldığımız mesai arkadaşlarımızla tekrar böyle bir eğitimde buluşmak bizim için çok kıymetli. Bizler birlikte yakaladığımız sinerjiyi müşteri ve partnerlerimize daha başarılı bir hizmet ağıyla sunmak için büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Wilo Türkiye ailesinde yer alan hem bayilerimiz hem de servis ağımızdaki iş ortaklarımız için, önümüzdeki dönemde de yeni eğitim programları düzenleyerek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@