banner24

banner72

banner171

banner31

Yıldız Entegre, Ekonomi İçin Yarattığı Faydayla ‘Altın Marka’ seçildi

Yıldız Entegre, ‘Ekonomiye Fayda Endeksi’ araştırmasında ‘Ahşap Parke ve Ahşap Kapı’ sektöründe ‘Altın Marka’ seçildi.

Endüstri Güncel 16.10.2023, 18:15 Melike Kaya Bayram
48
Yıldız Entegre, Ekonomi İçin Yarattığı Faydayla ‘Altın Marka’ seçildi

Orman ürünleri sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer alan Yıldız Entegre, Türkiye ekonomisi için yarattığı ekonomik faydayla Türkiye İtibar Akademisi (TİA) tarafından yapılan araştırmada ‘Ahşap Parke ve Ahşap Kapı’ sektöründe ‘Altın Marka’ sı seçildi.

Türkiye İtibar Akademisi’nin bu yıl beşinci kez gerçekleştirdiği Ekonomiye Fayda Endeksi raporu, Beykoz Üniversitesi’nin iş birliğiyle yayınlandı. Araştırma sonucunda, ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan, yönetim performansıyla toplum tarafından en çok beğenilen, Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok katkı sağlayan kurum ve markalar belirlendi.

Orman ürünleri sektöründe sahip olduğu 8 tesis, 1 liman ve 1 depo ile faaliyetlerini sürdüren, yaklaşık 3000’nin üzerinde kişiye istihdam imkanı sunan ve 80’nin üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye ekonomisine önemli miktarda gelir kazandıran Yıldız Entegre de ‘Altın Markalar’ arasında ilan edildi.

1980’li yıllardan bu yana aralıksız sürdürdüğü yatırımlarıyla orman ürünleri sektöründe Türkiye ve dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Yıldız Entegre, global, yenilikçi, tercih edilen ve tüm paydaşlarıyla büyümeyi ilke edinen lider bir dünya markası olmak vizyonuyla hareket ediyor.

Büyümeyi ve güçlenmeyi merkeze alan stratejisi doğrultusunda bir yanda inovasyon ve tasarım gücüyle fark yaratırken, diğer yanda hammadde tedarikinden üretim, dağıtım ve satış sonrasına kadar tüm süreçlerde ‘doğaya ve insana saygılı’ bir yaklaşım benimsiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@