03.06.2020, 09:26 106

Endüstride yeni normal dönem başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) salgını önlemleri kapsamında birçok marka üretimine ara vermiş bir kısmı da üretim kapasitesini önemli seviyede minimize etmişti. Bu dönemde her şeye rağmen kapasite artışı, yeni tesis, modernizasyon ve dijital dönüşüm yatırımları hız kesmedi. Boya üretim prosesi sayımızın sizlere ulaştığı Haziran ayının ilk günüyle birlikte endüstride de önlemlerin artırıldığı‘Yeni Normal Dönem’ ile üretim yeniden başladı.

Bu tesislerden biri olan ve Dilovası tesislerinde üretime başlayan Polisan Holding A.Ş’nin Endüstri 4.0 entegrasyonu ile operasyonel verimliliği maksimum seviyeye taşınan yeni GEBKİM tesislerinin detaylarını Boya Üretim Prosesi sayımız kapsamında dergimize taşıdık.

5.6 m genişliğe, 2.200 m/dak. hıza sahip olacak ve kapsamlı bir otomasyon paketiyle devreye alınacak 7’inci temizlik kağıdı hattı yatırımını devreye almak için gün sayan Hayat Kimya Kağıt tesisinin yeni hattının detaylarını Başarı Hikayeleri bölümümüzde bulacaksınız.

Sektör Gündemi ve Sektör Yatırım bölümlerimizde ise petrol ve doğalgaz, enerji, su atıksu, ilaç,  kimya ve çimento gibi önemli sektörlerin yatırımlarına ve gündemlerine yer verdik.

Başarılı uygulama örneklerinin, ilk sayısından itibaren proses sektörüne yön veren alanının uzman markalarının aktüel çözümlerinin yer aldığı Proses Çözümleri dergisinin Haziran sayısı sizlerle…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
açık
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@