Anahtar teslim Güneş Enerji Sistemleri…

Günümüzde şirketler, fosil yakıtlardan çok güneş enerjisi ile enerji maliyetlerini minimum seviyeye indiriyorlar.

Enerji 10.12.2019, 13:05 SERKAN KIRAÇ
222
Anahtar teslim Güneş Enerji Sistemleri…

Güneş enerjisi sistemleri konusunda hizmetlerini sürdüren İnoform, 2009 yılında ilk olarak hizmet vermeye başladığı Çatı uygulamalı GES (Güneş Enerjisi Santrali) uygulamalarına her gün artan bir ivme ile devam ediyor. Geniş bayi ve servis ağıyla İnoform, proje ve kurulum, proje sonrası işletme, bakım ve onarıma kadar tüm süreçler için müşterilerine destek olmayı sürdürüyor.

Sürdürülebilirliği ilke edinen markalar, temiz enerji kullanmaya odaklandı ve bu aşamada sınırsız olan enerji kaynağı güneşten faydalanmaya başladı. Bu farkındalıkla 38 yıllık tecrübesiyle 2009 yılında GES santrali kurulumlarını başlatan İnform, her geçen gün projelerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 1200 farklı bölgede GES uygulamaları gerçekleştiren marka, 2018 yılı sonunda 50 MW’ın üzerinde Anahtar Teslim proje gerçekleştirmiş oldu.

Marka otopark, spor salonu, konut, su deposu, fabrika ve barınak çatılarındaki uygulamaları yanında arazi kurulumlarını da gerçekleştiriyor. Markanın aynı zamanda mobil alanda caravan üstü, park aydınlatması, arıcılar için ve deniz taşıtları için çözümleri de bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@