banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Zorlu Enerji: Gaziantep’te Enerji Arzı Normale Döndü

Deprem ile doğal gaz arzı kesintiye uğrayan Gaziantep'te kaçak tarama kontrolleri ve doğal gaz verme çalışmaları tamamlanarak faaliyetler normale dönmüştür.

Enerji 22.02.2023, 09:50 Melike Kaya Bayram
14
Zorlu Enerji: Gaziantep’te Enerji Arzı Normale Döndü

Deprem nedeni ile doğal gaz arzı kesintiye uğrayan Gaziantep ilinde 10.02.2023 tarihinde şehrin Basınç Düşürme İstasyonuna doğal gaz ulaşmış olup, kaçak tarama kontrolleri ve doğal gaz verme çalışmaları tamamlanarak, 19.02.2023 Pazar günü itibarıyla faaliyetler normale dönmüştür. 

Gazdaş Gaziantep Doğalgaz Dağıtım Şirketi olarak diğer dağıtım şirketleri ile sayaç okuma firmamız ve iç tesisat firmalarından alınan destekle oluşturduğumuz 300 kişilik ekip ve 170 araç ile il genelinde yaklaşık 4 bin km’lik boru hattında gerçekleştirilen testler ve alınangüvenlik tedbirlerini takiben tüm şebekeye ve binalara doğalgaz arzı sağlanmıştır. 

Gaz verme kontrolleri sırasında konutlarında bulunamayan vatandaşlar,kapılarına bırakılan not ve SMS mesajı ile Zorlu Enerji internet sitesiüzerinden konutlarına gaz alma işlemini başlatmak üzere başvuru yapabilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.

Depremden etkilenen faaliyet bölgemizdeki sanayi, kamu ve barınma alanlarını kapsayan titiz ve özverili çalışmaların uyumlu bir beraberlik içinde hızla tamamlanmasına destek olan, bölgenin yaralarını sarmak ve daha iyi bir gelecek inşa etmek adına özveri ile çalışan tüm ekiplere ve destek olan tüm kamu ve özel kurumlara teşekkür ediyoruz.

Zorlu Enerji olarak, bütün milletimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Zorlu Enerji

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@