banner143

banner170

banner171

banner26

Odea Uygulamasına İki Uluslararası Tasarım Ödülü Birden

“Yatırımın merkezinde sen varsın” mottosu ile Odeabank, yeniden tasarladığı Odea uygulaması ile uluslararası iki tasarım yarışmasında ödül kazandı.

Finans 20.11.2023, 14:15 Melike Kaya Bayram
5
Odea Uygulamasına İki Uluslararası Tasarım Ödülü Birden

Türkiye'nin fiziksel ve dijital deneyimlerini bir araya getiren ilk "fijital" bankası olmayı hedefleyen Odeabank’ın yeniden tasarlayıp hizmete sunduğu Odea uygulaması uluslararası arenanın prestijli tasarım ödüllerinden iki ödül birden kazandı.

Odea uygulaması uzun yıllardır dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olarak nitelendirilen RedDotAwards’ta,RedDotAward:Brands&Communication Designödülüne layık görüldü. Aynı zamanda dünya çapında tüm disiplinlerden en iyi tasarımları ve tasarımcıları belirlemek amacıyla düzenlenen ve tasarım alanında dünyanın önde gelen isimlerinden oluşan jüriye sahip A’DesignAward&Competition’dada Bronz ödülü kazandı.Odea uygulaması bu ödül ile Dünya Tasarım Sıralaması’nda (worlddesignrankings.com) ve dünyanın en iyi tasarımlarının listelendiği DesignMag.org'da sergilenirken Tasarım Sınıflandırması (designclassifications.com) platformunda öne çıkarılıyor.

Odeabank böylece Odea uygulamasını yenileyerek hayata geçirdiği 2023 yılı içinde peş peşe uluslararası 2 ödüle layık görülerek sektöründe fark yaratmış oldu.

Odeabank Dijital Dönüşüm Direktörü Murat Bitiriciödüllerle ilgili: “Odeabank olarak, ‘Yatırımın merkezinde sen varsın’ mottosunda olduğu gibi tüm çalışmalarımızın odak noktasıa müşterilerimizi koyuyor, onların hayatını dijitalleşmenin avantajlarıyla kolaylaştırma hedefiyle çalışıyoruz. 2023 yılında hayata geçirdiğimiz Odea uygulamamızın aldığı tasarım ödülleri bu yoldaki başarımızı ve tüm ekibimizin ortak çabasını uluslararası arenada da göstermiş oldu. Ödüle layık görülen başarılarımızda emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Fijital bankacılık anlayışımız ile müşterilerimize yeni nesil hizmet sunmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@