Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner75

banner74

BAYKON ENDÜSTRİYEL TARTIM SİSTEMLERİ
BAYKON ENDÜSTRİYEL TARTIM SİSTEMLERİ
Sektör Endüstriyel Tartım Sistemleri
İl / İlçe İstanbul / Tuzla
Web Sitesi https://www.baykon.com
Telefon 0216 593 26 30

BAYKON Endüstriyel Tartım Sistemleri

Sektör lideri...

BAYKON; 80’den fazla ülkeye ihracat yapan BAYKON, sahip olduğu uluslararası akreditasyonları ve sektörel sertifikaları, eğitimli ve tecrübeli profesyonel kadrosu, geniş ürün portföyünün desteklediği gelişmiş çözümleri ile, Türkiye Endüstriyel Tartım Sistemleri Sektörü’ nün öncü firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana en yeni teknolojiyi yakından izler, ürünlerini dünya kalite standartlarına ve küresel pazarın taleplerine uygun olarak yenilikçi bir prensip ile geliştirir. Vizyonumuz, yeni teknolojiler ile müşterilerimize değer katmak, BAYKON’u bir dünya markası haline getirerek ülkemizin küresel imajına katkıda bulunmaktır.

Tartım sorunlarınıza;

Kimya,ilaç,gıda, içecek, tekstil, metal, metalürji, taşıma ve lojistik, petrokimya, özel kimyasallar ve diğer tüm endüstriyel sektörlerde, hammadde girişinden, üretim ve paketleme hatlarına, mamul ambar girişi ve ürün sevkiyatına kadar, her noktada, her düzeydeki tartım sorunlarınıza, size özel hassas, güvenilir, yüksek kalite standartlarında ürünler ve çözümler...

Doğru ürün;

 BAYKON, küresel pazar taleplere göre geliştirilmiş uluslararası standartlarda onaylı ürünler üretir. Global partnerlerinin ürünleri ile desteklenmiş zengin ve güçlü BAYKON ürün portföyü; tozlu, ıslak, yıkanabilir, hijyenik ve patlama riski olan en zorlu endüstriyel sahalar için, en basit tartımdan, en karmaşık tartım sistemlerine kadar...

Doğru çözüm;

 - Standart teraziler sizin beklentilerinizi karşılamıyor mu?

 - Tank, reaktör ve bunker tartımlarınızı, PLC / DCS yada bilgisayar ağınıza entegre etmek ve ağırlık bilgilerinizi ERP / MRP sisteminize aktarmak mı istiyorsunuz?

- Paketlenmiş ürün ağırlıklarınızın yasal yönetmeliklere uygun olduğunu izlemek ve belgelemek mi istiyorsunuz?

- Tartımlarınız için daha iyi bir etiketleme ve raporlama ihtiyacınız mı var?

 - Endüstri 4.0 sisteminize entegrasyon mu istiyorsunuz? İhtiyacınız ne olursa olsun, BAYKON size doğru çözümü önerir.

Dünya kalitesi;

BAYKON için kalite en temel prensiptir. BAYKON, tartım sektörünün ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi 'ni alan ilk firmalardandır. BAYKON ürünleri, yenilikçi bir anlayış ile modern teknoloji doğrultusunda, uluslararası standartlarda üretilmektedir. Ürünlerimizin Avrupa Tip Onayı Danimarka’nın yetkili kuruluşu tarafından yapılmakta olup buna ilave olarak bir çok ülke için de ulusal tip onayı alınmaktadır. BAYKON Kalibrasyon Laboratuvarı, TÜRKAK kurumu tarafından akredite edilen ilk terazi ve kütle laboratuvarıdır. Yasal metroloji kapsamında ticari olarak kullanılan BAYKON terazilerinin AT muayenesi ve damgalanması, METAS - İsviçre yetkilendirilmişkuruluşu akreditasyonu altında, BAYKON tarafından yapılmaktadır.

%100 Destek;

 BAYKON, yatırımlarınızı en kısa sürede geri kazanmanızı sağlayacak;

 -Uygun ve doğru ürün kullanımı,

- Hassas, güvenli ve verimli çalışma,

- Maksimum ekipman ömrü,

- Kalite standartları ve sektörle ilgili yasal yönetmeliklere uyum için, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, tam ve gerektiği gibi verir, uluslararası geçerli olan sertifikalar ile belgelendirir.

Profesyonel servis ;

Müșterilerinin problemlerini onlar kadar hisseden ve müșterileri ile aynı dili konușan BAYKON, sorumlu ve profesyonel bir servis anlayıșına sahiptir. BAYKON donanımlı servis organizasyonu, eğitimli teknik kadrosu ve güçlü yedek parça desteği ile,müșterilerinin sorunlarına zamanında, hızlı ve etkili çözüm getirir.

80’den fazla ülkede servis hizmeti…

Adres: Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B Organik Cad. No:31 34953 Tuzla

Bunlara Göz Atabilirsiniz

ESİT Elektronik Sistemler ESİT Elektronik Sistemler

Bilişim & Teknoloji / İstanbul

PROMEDA	PROMEDA

Proje & Mühendislik / İzmir

ASOS PROCESS ENGINEERING ASOS PROCESS ENGINEERING

Proje & Mühendislik / Tekirdağ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@