Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner24

banner170

banner171

banner26

Güzel Marmara Lojistik
Güzel Marmara Lojistik
Sektör Proje & Mühendislik
İl / İlçe Sakarya / Arifiye
Web Sitesi http://www.guzelmarmaralojistik.com.tr/
Telefon 05367442824
Güzel Marmara Lojistik olarak Türkiye 'nin 13 farklı noktasındaki depolarımız ile güçlü bir lojistik ağına sahip kurumsal bir firmayız.

Lojistik sektöründe 48 yıllık deneyimimizle oluşturduğumuz güçlü altyapımızla birçok şehirde depolama ve araç desteği sağlıyoruz.

Uçtan uca dijital olarak kontrol edilebilen; müşterilerimizin depolama ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir yazılımımız bulunmaktadır. Telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla erişim sağlanabilen bu yazılım sayesinde partnerlerimize; lojistik süreçlerini anlık olarak takip ederek verimli ve etkin bir şekilde yönetebilme imkanı sunuyoruz.

1975 yılında kamyon şoförlüğü ile başlayan nakliyecilik faaliyetlerine, 1977 yılında ilk işyerini açarak nakliyecilik hizmetlerine devam etti. O yıllarda başlayan faaliyetlerimiz, önceleri bölgesel ve küçük çaplı firmaların ihtiyaçlarına hizmet ederek adımlarını atıyordu. 1980 yılından sonraki dönemlerde o dönem TZDK olarak bilinen traktör fabrikası ile profesyonel nakliyeciliğe ve kurumsal hizmet anlayışı ile tanışmıştı. Devam eden yıllarda Türkiye çapında devlet kuruluşlarının her ilde nakliye ihalelerine iştigal edip aldığımız işleri başarılı bir şekilde yerine getirdik. Bu işlerden almış olduğumuz öz güven ile şirketimize sayısız devlet işleri alarak piyasada prestij kazandırdık.

Sonraki yıllarda araç yatırımları yaparak öz sermayeli araç filomuzu oluşturduk. Mevcutta Türkiye'de 13 ilde iş yerlerimiz ile Türkiye nakliye sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. 1975 yılından günümüze kazandığımız deneyimimizle Türkiye’nin önde gelen firmalarının nakliye işlerinde partnerlik yapmaya ve firmamıza yeni müşteri portföyü kazandırarak şirketimizi büyütmeye devam ediyoruz.

- Bütün taşıma hizmetlerimiz sigorta kapsamı altındadır.
- Araç takip sistemimizi hizmetinize sunarak sevkiyat boyunca sizlere ürünlerinizin anlık konumunu takip edebilme imkanı sağlıyoruz.
- Bütün güvenlik sistemleriyle donanımlı depolarımızda ürünlerinizi muhafaza ediyoruz.
- Depolarımızda paketleme ve paletleme hizmeti veriyoruz.

DSV, BDP, Tatko, Alpplas, Kalde, Zenas, Asaş, Tamsan, Üçsan, Pilsan ve daha birçok müşterimize değer kattık ve katmaya devam ediyoruz.

Adres: Nakliyeciler Sitesi Kamyon Tır Parkı Karaaptiler Mahallesi B Blok NO:8 Arifiye Sakarya

Bunlara Göz Atabilirsiniz

ESİT Elektronik Sistemler ESİT Elektronik Sistemler

Bilişim & Teknoloji / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@