Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

İstanbul Pergola Tente Sistemleri
İstanbul Pergola Tente Sistemleri
Sektör Proje & Mühendislik
İl / İlçe İstanbul / Zeytinburnu
Web Sitesi http://www.istanbulotomatiktente.net
Telefon 02126749004
Kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan İstanbul Tente Bioklimatik pergola, tente ve cam sistemlerini sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamakta ve mevsimsel sorunlara çözüm üretmektedir.

35 yılı aşan sektör deneyimi ile hizmet veren İstanbul Otomatik Tente Firması olarak, kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesiyle 10.000 m2’lik üretim tesisinde dünya standartlarında çözüm üretmektedir. Sahip olduğu tesis ile yurt içi ve yurt dışı üretim kapasitesini büyütmüş ve yaşam alanlarına kattığı çözümlerle bugünkü profesyonel yapısına ulaşmıştır.

Motorlu tente, ve markalarının kalitesi ve güvenirliliği altında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak anahtar teslim çözümler sunan İstanbul pergole, profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, konusunda uzman arge ekibi ile müşteri memnuniyetini ve portföyünü sürekli büyütmektedir.

5 kıtaya yayılan bayi ağıyla müşterilerine hizmet sunan İstanbul branda sitemleri firması olarak, toplam kapasitesinin %60'ini, başta Avrupa olmak üzere; Amerika, Afrika ve Asya pazarlarına ulaştırmakta ve en güçlü çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Adres: Seyitnizam Mah. Demirciler Sanayi Sitesi 4.Yol No:7 Zeytinburnu

Bunlara Göz Atabilirsiniz

ESİT Elektronik Sistemler ESİT Elektronik Sistemler

Bilişim & Teknoloji / İstanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@