Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner75

banner74

VEGA SEVİYE VE BASINÇ ÖLÇÜM CİHAZLARI
VEGA SEVİYE VE BASINÇ ÖLÇÜM CİHAZLARI
Sektör Enstrüman
İl / İlçe İstanbul / Ümraniye
Web Sitesi http://www.vega.com/tr
Telefon 0216 600 01 00

Üretim prosesleri giderek daha karmaşık hale gelmektedir. Prosesleri kontrol etmek ve izlemek için daha anlaşılır ölçüm teknolojilerine ihtiyaç duyulmaktadır. VEGA hedefini kullanımı kolay maksimum güvenlik ve güvenilirlik sağlayan yenilikçi ölçüm teknolojileri geliştirmek olarak belirlemiştir. 

Merkezi  Kara Ormanlar Schiltach bölgesinde bulunan VEGA, 730’ü Schiltach’ta olmak üzere toplam 1.480 çalışanı ile dünya çapında hizmet veren bir şirkettir. 50 yılı aşkın tecrübesiyle VEGA; kimya, petrokimya, gıda ve ilaç endüstrisinde, su ve atık su  tesislerinde, çevre ve geri dönüşüm projelerinde, enerji üretiminde, madencilik ve sondajlamada, gemi ve uçak imalatında ve daha birçok proses endüstrisinde zorlu uygulamalar için çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

VEGA kardeş şirketleri ve distribütörlükleriyle 80 ülkede faaliyet göstermektedir. Firma ve ürünleri dünya çapında geçerli tüm sertifika ve onaylara sahiptir. Bu durum ürünler ve verilen hizmetlerin yanı sıra teknik güvenlik açısından da geçerlidir.

Adres: Barbaros Cad. Şerifali Çiftliği No: 12 Y. Dudullu

Bunlara Göz Atabilirsiniz

ESİT Elektronik Sistemler ESİT Elektronik Sistemler

Bilişim & Teknoloji / İstanbul

PROMEDA	PROMEDA

Proje & Mühendislik / İzmir

ASOS PROCESS ENGINEERING ASOS PROCESS ENGINEERING

Proje & Mühendislik / Tekirdağ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@