banner24

banner170

banner171

banner26

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, Yurt Dışındaki İlk Mağazasını Azerbaycan’da Açtı

Maskülen stili yepyeni bir seviyeye taşıyan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, yurt dışındaki ilk mağazasını Azerbaycan’da açtı.

Güncel 31.05.2024, 09:30 31.05.2024, 09:19 Melike Kaya Bayram
215
Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, Yurt Dışındaki İlk Mağazasını Azerbaycan’da Açtı

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, terzilik geleneğine odaklanan koleksiyonuyla modern çizgileri ve zamansız şıklığı bir araya getirerek erkek giyiminde benzersiz bir deneyim sunuyor. Azerbaycan’daki ilk mağazasıyla, marka Azerbaycan erkeklerine özel tasarımlarını ve kalitesini sunmanın heyecanını yaşıyor.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, 270 m2 alana sahip Azerbaycan’daki ilk mağazasının açılışını 28 Mayıs tarihinde Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, Yurt Dışı Operasyon Direktörü Taylan Kiralı ve Yurt Dışı İş Geliştirme Müdürü Furkan Karahan’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, Azerbaycan'daki ilk mağazasının yanı sıra global arenada varlığını güçlendirerek erkek modasına yön vermeye devam edecek.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut artık yurt dışında

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem Azerbaycan mağaza açılışında konuyla ilgili şunları dile getirdi: "Abdullah Kiğılı Exclusive Cut olarak, markamızın mirasını ve terzilik geleneğini yansıtan bir koleksiyon sunmaktan gurur duyuyoruz. Azerbaycan'daki ilk mağazamızı açmak, markamızın uluslararası alandaki büyüme stratejimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu adımı atarken, Azerbaycanlı erkeklerin benzersiz tarzını ve tercihlerini dikkate aldık ve onlara özel, özgün parçalar sunmaya odaklandık. Yenilikçi ve kaliteli ürünlerimizle Azerbaycan pazarına adım atmak, bize büyük bir heyecan ve motivasyon veriyor." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@