banner143

banner72

banner171

banner31

Arnavutluk BinBin ile Tanışıyor

1000 Yatırımlar Holding’in mikro mobilite alanındaki öncü teknoloji şirketi BinBin, Arnavutluk'un başkenti Tiran’da hizmet verecek.

Güncel 04.07.2024, 12:15 Melike Kaya Bayram
225
Arnavutluk BinBin ile Tanışıyor

BinBin, Arnavutluk'un kalbi Tiran'da, mikro mobilite ve çevrecilik ilkelerini bir araya getirerek dönüşümün öncüsü olma yolunda ilerliyor.

Tiran’da Sürdürülebilir ve Yenilikçi Ulaşım Çözümleri

1000 Yatırımlar Holding AŞ’nin Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Abdik, 5. ülkeye hizmet etmekten büyük bir heyecan duyduklarını belirterek “1 milyonluk nüfusuyla Tiran’da sürdürülebilir ve erişilebilir ulaşımın hizmet sağlayıcısı olacak olmaktan gurur duyuyoruz. Mikro mobilite alanında sunduğumuz yenilikçi çözümlerle, Avrupa’nın diğer büyük şehirlerinde daha temiz ve yaşanabilir bir geleceğe katkıda bulunuyor olmak bizleri heyecanlandırıyor. Arnavutluk pazarına girmemiz, uluslararası alandaki büyüme stratejimizin önemli bir parçasıdır ve sürdürülebilir ve yenilikçi ulaşım çözümlerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırma hedefimize büyük bir adımı temsil etmektedir. BinBin olarak, Arnavutluk halkına çevreci ve ekonomik ulaşım seçenekleri sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

2019 yılında yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan, 5 ülke ve 17 farklı şehirde faaliyet gösteren BinBin, 25.000 üzerinde e-scooter ile 4 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veriyor. BinBin, Tiran'da başlangıçta 500 adet e-scooter ile hizmete başlayacak ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vererek özelleştirilmiş ulaşım çözümleri sunacak.

Şirket, Arnavutluk genelinde iştiraki aracılığıyla mikro mobiliteye erişimi artırıp sürdürülebilir ulaşımın yaygınlaşmasını sağlayarak şehirlerin geleceğini şekillendirmeye devam edecek.

BinBin, Çevreci Dönüşümün Lideri Olarak Öne Çıkıyor

BinBin, mikro mobilite alanında sağladığı çevreci ve yenilikçi ulaşım çözümleri ile dikkat çekiyor. E-scooterlar; şehir trafiğini azaltıp hava kalitesini korurken, karbon emisyonunu da önemli ölçüde azaltıyor. Bu sayede, BinBin kullanıcıları şehirlerini daha temiz ve yaşanabilir kılmaya yardımcı olurken, çevreye de önemli katkılar sağlıyor. Ayrıca BinBin, kullanıcılarına şehir içinde güvenli ve hızlı bir ulaşım deneyimi sunmanın yanı sıra, trafik sıkışıklığında geçen zamanı sevdikleriyle birlikte değerlendirme olanağını da sunuyor.

BinBin'in Tiran'daki hizmetleri, mikro mobilite sektöründe önemli bir adım olarak öne çıkıyor. 1000 Yatırımlar Holding, Arnavutluk'ta başlattığı bu hareketle, Avrupa genelindeki büyüme stratejisini güçlendiriyor ve sürdürülebilir ulaşımın yaygınlaşmasına öncülük ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@