banner24

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

AssisTT 4’üncü Kez ‘Harika İş Yeri’ Unvanının Sahibi Oldu

AssisTT, Great Place to Work® Enstitüsü'nün yüksek güven kültürüne sahip “harika iş yeri" kriterlerini bu yıl da sağlayarak 4.kez “Great Place to Work ®” sertifikasını kazandı.

Güncel 17.01.2023, 11:00 Melike Kaya Bayram
20
AssisTT 4’üncü Kez ‘Harika İş Yeri’ Unvanının Sahibi Oldu

Farklı sektörlere özel teknolojik çözümler sunan müşteri deneyim şirketi AssisTT, Great Place to Work® Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen ve çalışan deneyimi ile kurum kültürünü global standartlarda ölçümleyen analizler sonucunda “harika iş yeri” kriterlerini sağlayarak bir kez daha Great Place to Work® sertifikasına layık görüldü. Fark yaratan insan kaynakları uygulamaları ve insanı odağına alan başarılı çalışmaları sayesinde AssisTT, harika iş yeri olduğunu 4. kez tescilledi.

“Çalışan deneyimini tasarlarken çalışma arkadaşlarımızın önerileri rotamızı belirliyor”

Great Place to Work® sertifikasını her yıl yükselen bir çalışan bağlılığı skoruylaelde etmenin gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, “Şirketimizin üç stratejik önceliğinden biri olan çalışan mutluluğu her zaman en büyük odak noktamız. Bu kapsamda, çalışma arkadaşlarımızın; mutlu, güven duyarak ve bağlılıkla çalışacakları bir kurum kültürü tesis etmek adına çalışan deneyimini uçtan uca ele alıyor, bu doğrultuda kararlı ve tutarlı adımlar atmaya özen gösteriyoruz. Çalışan deneyimini tasarlarken çalışma arkadaşlarımızın görüş, öneri ve geri bildirimleri rotamızı belirliyor. Bu yönüyle Great Place To Work Enstitüsü’nün çalışma arkadaşlarımızla yaptığı bu anketi son derece kıymetli ve yol gösterici buluyoruz.Bir nevi bize ayna tutan bu anketin çıktıları doğrultusunda gelişim alanlarımızı görüyor, bu alanlara odaklanıyor ve süreçlerimizi iyileştirmeye yönelik aksiyonlar alıyoruz. Diğer taraftan çalışma arkadaşlarımızın değerlendirmelerinin sonucu olarak yükselen bir bağlılık skoruyla ‘harika işyeri’ unvanına sahip olmak da elbette en büyük bir motivasyon kaynağımız oluyor.” dedi.

Great Place to Work® Enstitüsü, 30 yılı aşkın süredir dünya çapındaki en iyi işverenleri belirleyerek sonuçlarını kamuoyu ile paylaşıyor. Enstitü’nün her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri, kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@