banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Atasun Optik En Etik Şirketler Arasındaki Yerini Aldı

Atasun Optik, EDMER tarafından etik değerlere önem veren şirketlerin ödüllendirildiği “ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülleri” kapsamında ödül almaya hak kazandı.

Güncel 21.11.2022, 15:15 Melike Kaya Bayram
20
Atasun Optik En Etik Şirketler Arasındaki Yerini Aldı

İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik,Türkiye'de etik bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla kurulanEtik Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından bu yıl 10’uncu kez düzenlenen ‘ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülleri’ kapsamında ödüle layık görüldü.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, ‘’Sektörümüzün öncükuruluşlarından biriolarak, tüm faaliyetlerimizi etik çalışma anlayışımız temelinde sürdürüyoruz. Hizmet verdiğimiz alanda örnek olacak uygulamaları ve başarılı işleri hayata geçirirken her zaman çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve çevreye duyarlı bir etik anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu yaklaşımımızın bir sonucu olarak ‘ETİKA 2021 Türkiye Etik Ödülü’ne layık görülmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

ETİKA Ödülleri’nde uluslararası etik standartlara göre yapılan değerlendirme sonrasında, yüzde 70'ten fazla başarı elde eden şirketler bu ödülü almaya hak kazanıyor. EDMER tarafından 2012 yılından bu yana verilen Türkiye’nin En Etik Şirketleri Ödülleri; Etik Değerler, Etik Kültür, İtibar Yönetimi, Kurumsal Yönetim, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Liderlik, Yaratıcılık, Önderlik ve Uyum Yönetimi kategorilerinde yer alan standartlara uyum sağlayan şirketler arasından belirleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@