banner174

banner170

banner171

banner31

Avon, 2024 Sonuna Kadar 100 Satış Noktasına Ulaşmayı Hedefliyor

Avon, çok kanallı satış stratejisi kapsamında gerçekleştirdiği perakende satış noktaları açılışlarıyla tüm Türkiye’de büyümeye devam ediyor.

Güncel 16.05.2024, 14:15 Melike Kaya Bayram
213
Avon, 2024 Sonuna Kadar 100 Satış Noktasına Ulaşmayı Hedefliyor

Türkiye’nin farklı illerinde açtığı perakende satış noktalarına  çok kanallı satış stratejisi kapsamında yenilerini eklemeyi sürdüren Avon, en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerini daha çok insana ulaştırmaya devam ediyor. Ulaşılabilir kaliteli güzellik anlayışıyla hareket eden Avon, İstanbul’da 13’üncü, İzmir’de 5’inci ve Diyarbakır’daki ilk satış noktalarını açarak Türkiye genelinde 82 satış noktasına ulaştı.

“2024 sonuna kadar 54 il ve 100 satış noktasına  ulaşmayı hedefliyoruz”

2024 yılında perakende satış noktaları ile büyümeye devam edeceklerini belirten Avon Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Orkun Gül; “Avon olarak ilk defa Türkiye’de hayata geçirdiğimiz ve diğer Avon ülkelerine de örnek olan çoklu kanal stratejimiz doğrultusunda yeni satış noktalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Burada önceliğimiz daha önce fiziki olarak bulunmadığımız illerde var olmak. 81. perakende satış noktamız olan Diyarbakır’daki ilk satış noktamızın açılışını da bu öncelik kapsamında gerçekleştirdik. Tabii ki tüketicilerimizin görüş ve yorumları ile var olduğumuz illerin farklı lokasyonlarında da yeni satış noktaları açmaya devam ediyoruz. İstanbul’daki 13. ve İzmir’deki 5. satış noktamızın açılışı ile birlikte bugün; Türkiye’nin 46 ilinde, 82 satış noktasına ulaştık. 2024 yılının sonuna kadar ise 54 şehre ve 100 satış noktasına  ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Avon, sevilen ve güvenilen ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor

Yıllardır kadınların tanıdığı, sevdiği ve güvendiği kozmetik markaları arasındaki yerini koruyan Avon, doğrudan satışın yanı sıra online kanallar ve Avon perakende satış noktalarıyla da en çok satılan ve tercih edilen ürünlerini kişisel bakımına özen gösteren tüketiciler ile bir araya getiriyor. Şu anda Adıyaman, Antalya, Ankara, İstanbul ve Samsun başta olmak üzere 46 şehirde satış noktaları bulunan Avon, yeni girişimcilere sunduğu perakende satış noktaları açma fırsatlarıyla daha çok insana ulaşmayı hedefliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@