banner174

banner72

banner171

banner157

BTA, Dünyanın En Prestijli Ödül Programı FAB Awards’tan Altı Ödülle Döndü

BTA, Tadında Anadolu ve Cakes & Bakes markalarıyla Havalimanı Yiyecek ve İçecek + Konaklama Konferansı ve Ödülleri (FAB) 2024’ten altı ödülle birden döndü.

Güncel 28.06.2024, 17:00 Melike Kaya Bayram
374
BTA, Dünyanın En Prestijli Ödül Programı FAB Awards’tan Altı Ödülle Döndü

TAV Havalimanları iştiraki BTA, küresel seyahat perakendeciliği ve gümrüksüz satış sektörünün en prestijli ödül programı FAB Awards 2024’te altı ödül birden kazandı.

The Moodie Davitt Report tarafından ABD Kaliforniya, Ontario’da düzenlenen ve sektör uzmanları ile profesyonellerden oluşan bağımsız bir jüri heyeti tarafından değerlendirilen ödül programı sonucunda BTA markası Tadında Anadolu, ‘Mekan Duygusunu En İyi Temsil Eden İşletme’ oldu ve ‘Avrupa Bölge Birincisi’ seçildi. Bu kategoride şehrin, bölgenin veya ülkenin zevklerini, geleneklerini, tarihini ve kültürünü yansıtarak benzersiz bir konukseverlikle sunulan hizmetler bütününe sahip markalar derecelendiriliyor. Tadında Anadolu aynı zamanda ‘Yılın Övgüye Değer Havalimanı Restoranı’ da seçilerek üç prestijli ödülle onurlandırıldı.

En büyük operasyonu İstanbul Havalimanı dış hatlar gidişte pasaport kontrolü sonrasında bin 700 metrekarelik alanda hizmet veren Tadında Anadolu için yaptığı çalışmalarla bilinen, yüzlerce yıllık tarifleri aslına uygun bir şekilde sunan ünlü şef Ömür Akkor ise  ‘Yılın Havalimanı Şefi’ seçilmenin yanı sıra aynı kategoride ‘Avrupa Bölge Birincisi’ ödülünün sahibi oldu.

BTA Food & Services’in bir diğer markası Cake&Bakes ise Hırvatistan Zagreb Havalimanı’ndaki şubesiyle ‘Yılın Havalimanı Kahve veya Çay Mağazası’ kategorisinde ‘Bölgesel Kazanan’ olarak ilan edildi.

“Mükemmel hizmete ulaşma konusundaki istikrarımızı koruyoruz”

Ödüller hakkında konuşan BTA İcra Kurulu Başkanı Baha Bülbül, “BTA Food & Services olarak havalimanı yiyecek & içecek sektöründeki inovasyon ve mükemmeliyeti kutlayan bir platform olan FAB Awards’dan bu yıl da ödüllerle dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Geçen yıl da  Tadında Anadolu markamızla, ‘Mekan Duygusunu En İyi Temsil Eden’ marka olarak Avrupa bölge birincisi seçilmenin yanı sıra platform tarafından aynı kategoride “En Çok Tavsiye Edilen İşletme’ olarak onurlandırılmıştık. Bu yıl altı ödüle birden layık görülerek mükemmele ulaşma konusundaki istikrarımızı ispatladık. Misyonumuzdan ödün vermeden misafirlerimize sıra dışı gastronomik deneyimler yaşatmaya tüm gücümüzle devam edeceğiz. En iyi hizmeti sunma yolculuğumuzda bize eşlik eden herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@