banner174

banner170

banner171

banner31

D-Marin Marinaları, ISO Standardı Belgelerini Aldı

D-Marin, etkin ve bütünleşik bir İSG-Ç yönetim sistemine sahip olan merkez ofisi ve 10 marinası için ISO 45001:2018 ve ISO 14001:2015 belgelerine layık görüldü.

Güncel 17.04.2023, 10:30 Melike Kaya Bayram
15
D-Marin Marinaları, ISO Standardı Belgelerini Aldı

Atina, Yunanistan, 14 Nisan 2023 - Seçkin marinalar topluluğu D-Marin, etkin ve bütünleşik bir iş sağlığı ve güvenliği ile çevre (İSG-Ç) yönetim sistemine sahip olan merkez ofisi ve 10 marinası için ISO 45001:2018 ve ISO 14001:2015 belgelerine layık görüldü. Müşterileri için güvenli bir çalışma ortamı, güvenli dinlenme tesisleri yaratma ve çevresel etkileri en aza indirme hedefine ulaşan şirket, bu alandaki başarısını ISO belgeleriyle taçlandırdı.

D-Marin, üçüncü taraf belgelendirme hizmetleri ile bağımsız bir uygunluk garantisi sunan RINA tarafından değerlendirilerek belgeleri almaya hak kazandı. Bir yandan enerji dönüşümü, ÇSY ve dijitalleşmeye odaklanarak operasyonları kolaylaştırmayı taahhüt eden RINA,diğer yandan da enerji tasarrufu, emisyon azaltımı ve yakıt tüketiminin optimizasyonuna yönelik güçlü bir taahhütle denizcilik endüstrisinde yeşil bir yaklaşımı teşvik ediyor.

Sürekli iyileştirmeye ve gelişime odaklanıyoruz

D-Marin Sağlık, Güvenlik ve Çevre Sorumlusu Areti Priovolou konuyla ilgili olarak şu açıklamada bulundu: "ISO 14001 ve ISO 45001 belgelerini almak ve korumak için kendimizi sürekli iyileştirmeye ve gelişime adadık. D-Marin'in seçkin bir dış kuruluş olan RINA tarafından böyle bir değerlendirmeye layık görülmesinde gösterdikleri sürekli özveri için tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Marinalardaki ekip arkadaşlarımızın kararlılığı ve güçlü desteği olmadan bu başarıyı elde edemezdik. Tutkuyla çalışan profesyonellerden oluşan ekibimizin de desteğiyle, şirketimizin ortak büyüme hedefi doğrultusunda daha birçok önemli başarıya birlikte imza atacağımıza yürekten inanıyorum."

D-Marin'in İSG-Ç standartları; etkin kurum içi iletişim, kapsamlı eğitim, işletme verimliliği, müşteri odaklı yaklaşım ve çalışan bağlılığının yanı sıra dijital hizmet sunumunu geliştirmek için yakın zamanda Sense4Boat ve Jelly fishbot hisselerinin satın alınması da dâhil olmak üzere yenilikçi çözümler aracılığıyla ortaya konuyor. Tüm bu uygulamalar, üst sınıf marinalar ağının etkin operasyonlar gerçekleştirmesini ve paydaş memnuniyetini temin etmenin yanı sıra müşterilere zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunmasını sağlıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@