banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Deprem bölgesindeki hazır giyim üreticileri CNR Fashion Show’a ücretsiz katılabilecek

CNR, deprem bölgesinde istihdama ve ihracata ara vermemek için 10 ilin üreticilerine CNR Fashion Show Antalya' ya ‘ücretsiz katılım desteği’ sağlayacak.

Güncel 02.03.2023, 10:45 Melike Kaya Bayram
287
Deprem bölgesindeki hazır giyim üreticileri CNR Fashion Show’a ücretsiz katılabilecek

6 Şubat günü, Kahramanmaraş merkezli iki ayrı depremle yüzyılın felaketini yaşayan 10 şehrin üreticilerine CNR Holding’den önemli bir destek daha geldi. Başta hazır giyim, kürk-deri konfeksiyon, saraciye ve moda sektörlerinin olduğu, bölgede faaliyet gösteren tüm üreticiler CNR fuarlarına ücretsiz katılacak. CNR’ın depremzede firmalar için hayata geçirdiği bu kampanya yıl sonuna kadar düzenleyeceği tüm fuarlar için geçerli olacak.

CNR Holding’in zorlu süreçteki bu kampanyası, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman ve Kilis illerindeki hazır giyim, kürk-deri konfeksiyon, saraciye ve moda sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara yüzde yüz destek olarak; istihdama, üretime, ticarete ve ihracata önemli katkı sağlayacak.

Başta Rusya olmak üzere Avrupa, Amerika, Orta Doğu'dan gelecek profesyonel alım heyetlerinin konaklama ve uçak biletlerinin şimdiden organize edildiği, 29 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında ANFAŞ – Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek CNR Fashion Show Antalya – Hazır Giyim ve Moda Fuarı için 3 binin üzerinde yabancı satın almacı online bilet aldı. Fuarın toplam ziyaretçi rakamının 10 binin üzerine çıkması planlanıyor.

Fuarda ürün sergileyecek olan depremzede firmalar ve diğer katılımcılar, fuarın nitelikli ziyaretçileri ile uzun soluklu ve kalıcı ticaret anlaşmaları imzalayacak. İmzalanan bu anlaşmaların önemli bir bölümü ise ihracat odaklı gerçekleşecek.

Moda ve turizmin şehri Antalya’da düzenlenecek

Hazır giyim, kürk-deri konfeksiyon, saraciye ve moda sektörlerinin en büyük ticaret platformu olarak Antalya’da 29 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR Fashion Show 2023’de, Londra, Paris ve Amsterdam moda haftalarında büyük başarılara imza atan Aydın Açık, katılımcı markalar için önemli defileler düzenleyecek. Workshop ve söyleşilerinde olduğu çok sayıda etkinliğin de yer alacağı fuarda en prestijli markaların en yeni tasarımları da uluslararası alım heyetlerinin beğenisine sunulacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@