banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Expo Tech Fuarı’nda Uyumsoft’a Yoğun İlgi

Ülkemizin inovasyon lideri Uyumsoft, katıldığı Expo Tech Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Güncel 27.09.2022, 12:00 Melike Kaya Bayram
28
Expo Tech Fuarı’nda Uyumsoft’a Yoğun İlgi

Ülkemizin inovasyon lideri Uyumsoft, katıldığı Expo Tech Ar-Ge Ür-Ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda yoğun ilgi gördü. İzmir’de Eylül ayında gerçekleşen fuarda, çok sayıda yeni teknoloji ve çözüm üreticisi, teknoloji alıcılarıyla buluştu.

Uyumsoft’un standına beş gün süren fuar boyunca makine, ambalaj gibi farklı sektörlerden fuarı ziyaret eden iş insanları geldi. Uyumsoft Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin, Satış Direktörü Ebru Tanburacı ve Kurumsal Çözümler Satış Ekibi, standı ziyaret eden firmaların yetkilileri ile görüşmeler gerçekleştirerek, Kurumsal Kaynak Planlama UyumERP (bulut, mobil) çözümü hakkında bilgiler verdi. 

26.’cı yılında 100 binin üzerindeki yerli ve global müşterisinin uçtan uca dijital dönüşümüne öncülük eden Uyumsoft AŞ’nin ürün ailesinde; Kurumsal Kaynak Planlama uyumERP (bulut, mobil), Müşteri İlişkileri Yönetimi uyumCRM (bulut, mobil), İnsan Kaynakları Yönetimi uyumHRM (bulut, mobil), e-Belge e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM, e-Defter, e-İrsaliye ve diğer tüm e-Belgeler) uygulamaları, Ticari Paket Yazılımlar, ekoTicari (Kobi’lerin ERP’si), ekoHR, ekoSMMM (Mali Müşavir Yazılımı), ekoCari (Ön Muhasebe Ticari Paket Programı), Banka Bakiyem, uyumYEDEK dahil 30’u aşkın yazılım ürünü bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@