banner143

banner27

banner152

banner31

banner153

Kärcher, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki İlk Mağazasını Açtı

Dünyaca ünlü temizlik teknolojileri üreticisi Alman markası Kärcher, İstanbul Ümraniye'de açtığı yeni mağazasıyla ülkemizdeki büyüme hamlesini sürdürdü.

Güncel 23.03.2023, 12:15 Melike Kaya Bayram
16
Kärcher, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki İlk Mağazasını Açtı

Temizlik teknolojileri alanında dünyanın öncü markaları arasında yer alan Alman Kärcher, ülkemizdeki yatırımlarına devam ediyor.Kärcher, büyüme stratejisi kapsamında,İstanbul AnadoluYakası’ndaki ilk mağazasının da açılışını gerçekleştirdi ve böylece Türkiye’deki konsept mağaza sayısını 14’e çıkardı. Ümraniye Şerifali’de gerçekleşen açılışa; Kärcher Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CSO) Christian May, Kärcher Güney Avrupa Bölge Direktörü Ricardo Eimil ve Kärcher Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Gökmen’in yanı sıra Türk Alman Sanayi ve Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Hartwig Kühn ve Uluslararası Yatırımcılar Derneği YASED Koordinatörü Korur Altangibi isimler de katılım gösterdi. 

Christian May: “Bu ülkedeki müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye kararlıyız.”

Yeni mağazanın açılışı için Türkiye’yi ziyaret eden Kärcher Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CSO) Christian May, gerçekleşen kurdele kesme töreninde bir konuşma gerçekleştirdi. May,“Türkiye’deki bu yeni Kärcher Center açılışı, hızla büyüyen pazara ve Türkiye'nin gelecek vaat eden ekonomik geleceğine olan güçlü inancımızın bir tezahürüdür.Bu ülkedeki müşterilerimize uzun vadeli hizmet vermeye kararlıyız ve buradaki altyapımıza yatırım yapmaya devam edeceğimize emin olabilirsiniz.” dedi.

Gökhan Gökmen: “Hedefimiz daha çok Türk hanesini inovatif ürünlerimizle buluşturmak.”

Kärcher Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Gökmen ise açılışta yaptığı konuşmada “Kärcher Türkiye olarak, ülkemizdeki mağaza sayımızı ve pazar payımızı emin adımlarla büyütüyoruz. Ürün gamımızla, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev ve bahçe ürünlerimizin kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktayız.İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazamızı açmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Bu yıl ilk televizyon reklamımızı da yayınladık. Kärcher ürünlerinin satış noktası sayısını ülke çapında hızla artırıyoruz. Hedefimiz daha çok Türk hanesini inovatif ürünlerimizle buluşturmak.” şeklinde konuştu.

Hem showroom hem teknik servis…

Açılışı yapılan yeni Kärcher Center mağazası,temizlik teknolojilerinde hem profesyonel ürünleri hem de ev ve bahçe ürünlerini satışa sunacak.Ayrıca showroom’un yanı sıra müşterilere satış sonrası hızlı destek ve çözüm sunmak üzere teknik servis olarak da hizmet verecek. Mağazayı ziyaret edenlerin, özel eğitimli satış personelleri eşliğinde tüketici ürünlerini ve profesyonel ürünleri bire bir deneyimleme şansı elde edecekleri mağazada, şirketin hibrit çalışma prensibine uygun bir ofis alanı da yer alıyor. Kärcher; İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir’deki konsept mağazalarının yanı sıra Türkiye'nin dört bir yanındaki 100'den fazla bayi ve teknik servis ağı ile de müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@