banner143

banner27

banner157

banner31

banner153

Lüks Otellerin Mobilya ve Dekorasyon Tercihi Asortie Mobilya

Şık bir otel konseptine sahip olmak isteyen kurumsal markalar için Asortie Mobilya uzman mimar kadrosu ile lüks otel deneyimini yaşatan tasarımlar sunuyor.

Güncel 24.02.2023, 09:15 Melike Kaya Bayram
25
Lüks Otellerin Mobilya ve Dekorasyon Tercihi Asortie Mobilya

Bir Otelin ihtiyacı olan tüm mobilya ve dekorasyonu için geçerli olan aksesuarları özenle bir araya getirmek ve şık bir otel konseptine sahip olmak isteyen kurumsal markalar için Asortie Mobilya uzman mimar kadrosu ile lüks otel deneyimini yaşatan tasarımlar sunuyor.

Anahtar Teslim Otel Projeleri

Otel Kullanıcıları otel tercihlerinde tesis seçimi, fiyat ve lokasyon gibi kriterlerin yanına sıra konfor, temizlik, dekorasyon ve iç mimari gibi öğelere de dikkat ederler. Ev Konforunda otel konaklamaları için otel odası mobilyalarının konforu ve iç mimari tasarımında kullanılan mobilya ve aksesuarlar büyük önem taşır.

Resepsiyon ve Lobi Mobilyaları

Otelin ilk dikkat çeken bölümü şüphesiz lobi ve resepsiyon alanıdır. Otelin vitrini de olan bu alanlarda müşterilere sunulan rahatlık, konfor ve kalite, tesisin diğer bölümleri için de ön fikir verecektir. Bu sebeple otel lobisi ve resepsiyon alanı dekorasyonu için kullanılan mobilyaların kaliteli, estetik, konforlu ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmek gerekir.

Otel Odası Mobilyaları

Kullanıcıların konaklarken memnun kalacakları otel odası mobilyaları kurumsal işletmelerin önem verdiği en önemli husustur. Otel odası mobilyaları, otelin genel tasarım ile uyumlu olması gerektiği gibi kendi içerisinde de uyum içinde dekore edilmesi gerekmektedir. Karyola başlığı, halılar, perdeler, yatak örtüleri, koltuklar hepsi uyumlu bir görüntü sergilemelidir. Modern otel yatak odalarından kahve tonları yeşil ve beyaz tonlar hakimdir. Kurumsal markalar kendi konseptlerine göre istedikleri renk ve ölçü seçenekleri ile tasarlanmış otel odası mobilya ve dekorasyonu için Asortie Mobilya’nın alanında uzman mimar ekibinden dilediği hizmeti alabilmektedir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Olması Önemli

Konforu ve estetiğinin yanın sıra otel odası dekorasyonunda kullanılan malzemelerinde kaliteli ve uzun ömürlü olması tercih edilir.

Bu yüzden otel odası mobilyası seçilirken kullanılan iskeletin dayanıklı malzemeden seçilmesi, yüzey döşemesinin kir tutmayan kumaşla kaplanması, kolay temizlenebilir olması, konforlu ve dayanıklı bir süngerin tercih edilmesi gibi kriterler gözden kaçırılmamalıdır. Müşterilere kendilerini özel hissettirecek özel tasarım mobilyalar da otel odalarının dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir.

Otel,Kafe ve Restoran Mobilyaları

Otellerde en fazla vakit geçirilen alanlardan biri dekafe ve restoran alanıdır. Kullanıcıların keyifle vakit geçirebilmeleri için kaliteli ve konforlu oturma grupları ve masa sandalye takımları tercih edilmelidir. Kafe ve restoran mobilyaları tercih ederken şık ve estetik görüntüsünün yanı sıra konforlu ve uzun ömürlü mobilya tercih edilmesi önemlidir.

Bir Otelin ihtiyacı olan tüm mobilya ve dekorasyonu için geçerli olan aksesuarları özenle bir araya getirmek ve şık bir otel konseptine sahip olmak isteyen kurumsal markalar için Asortie Mobilya uzman mimar kadrosu ile sizlere hayal ettiğiniz dekorasyonun deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir. Detaylı Bilgi için www.asortie.com/otel-mobilyalari adresini ziyaret edebilir, info@asortie.com e-posta adresine talebinizi yönlendirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner155
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner156

Gelişmelerden Haberdar Olun

@